Sponzorováno

3 důvody, proč dělat jógu kvůli sexu 4.54/5 (13)

Jóga vám může pomoci v intimním životě.

Jóga vám může pomoci v intimním životě.

Jóga je po celém světě velmi oblíbená. Nejenže totiž člověk zklidní svoje tělo a mysl, ale stane se také mnohem pružnějším. A to má mnohem více využití, než jen že se dotknete dlaněmi země. Taková ohebnost se dá totiž použít k malým nemravnostem a postelovým hrátkám. Podívejte se, proč je dobré pořídit si do postele jogína.

Lepší zdraví, lepší sex

I když si většina lidí pod pojmem jóga představí plnou třídu žen, jak dávají pozdrav slunci, toto cvičení praktikují samozřejmě i muži. Jejich tělo je po józe pevnější a pružnější, čehož můžete využít v mnoha ohledech. Nejenže budou uvolněnější při své těžké práci, takže na vás budou milejší, ale také jejich nová kondice přispěje ke zlepšení vašeho sexuálního života.

Jóga má mnoho výhod, tak zkuste některé z nich poznat. Nedávno dokonce proběhl experiment se ženami, které navštěvovaly jednu třídu jógy. Na začátku kurzu jim byl dán dotazník s otázkami na jejich sexuální a intimní život. Stejný dotazník vyplňovaly o několik týdnů později po ukončení kurzu a výsledky se významně lišily. U žen došlo ke zlepšení jejich sexuálního života. Pociťovaly větší vzrušení, jednodušeji se vzrušily a snadněji dosáhly orgasmu. Kromě toho určitě ještě zaznamenaly tyto výhody své nové kondice – obzvlášť pokud si do postele sehnaly muže, který to zvládne taky.

Kamasútra je brnkačka

Některé pozice, které jsou v kamasútře, spíše připomínají akrobatické kousky než něco z čeho by měla vzejít rozkoš. Na druhou stranu dělat neustále misionáře taky není zrovna kdovíjaká bomba. Jenomže ne všechny si zvládneme dát nohu za krk, abychom tak mohly vyzkoušet nějakou novou pozici. A v tom vám může jóga pomoci. Díky protažení a odblokování svého těla budete schopná se svým tělem dělat opravdová kouzla. A nejlepší je, když je stejně ohebný také partner. To se teprve dají v posteli dělat vylomeniny.

Sponzorováno

Posílení pánevního dna

Tohle je výhoda hlavně pro muže. Ženy s posíleným pánevním dnem totiž pomalu dokážou vagínou otevřít sklenici zavařovaček. Těžko říct, jestli by to pro vašeho partnera zrovna bylo to pravé ořechové, ale tak každému vyhovuje něco jiného. V každém případě mu ale můžete dělat dobře, když ho při souloži sem tam „stisknete“. Když zatáhnete svaly v momentě kdy je ve vás, bude všechno pociťovat mnohem intenzivněji. I muži ale mohou využít svého posíleného pánevního dna ke zlepšení vašeho sexu. Jejich pohyby jsou totiž mnohem lepší a práce s jejich pánví je mnohem důraznější. A takové rodeo je opravdu zážitek.

Harmonie a souznění

Sice to zní jako klišé, ale ti co dělají jógu, jsou mnohem klidnější a vyrovnanější. Jejich mysl je pročištěná a v harmonii s jejich tělem. To můžete poznat ve chvílích intenzivního sexu, kdy se vám jogín bude upřeně dívat do očí. Díky tomu dosáhnete hlubokého spojení a lépe budete vnímat jeden druhého. Emoce a pocity se několikanásobně zvýší a vy budete mít pocit, že všechno kolem vás je naplněno láskou. A to je přeci fajn pocit, ne?

TIP: Zkuste hodinovou masáž intimního místečka

Jóga je bezva

Jóga má nesporné jak zdravotní tak sexuální výhody, které byste si neměla jen tak nechat uniknout. Najděte i vy svou cestu k lepšímu sexu a udržte si tak svého partnera doma. Víte jak se to říká, „správná manželka nenechává muže odejít z domu bez prázdných koulí a plného žaludku“. A díky józe vám to může jít snadněji.

Jóga vás dělá sexy

Zvenčí jóga může vypadat snadně, ale nic nezpevňuje vaše tělo a nezvyšuje vaši flexibilitu tak dobře, jako dobře procvičená jóga. Vypracování těla vám nejen dává pocit dobré energie, ale posiluje vaše sebevědomí – a ve finále i váš sexuální život. Navíc na jógu nic zvláštního nepotřebujete. U jógy je jediné vybavení, které opravdu potřebujete vaše vlastní tělo, protože používáte vlastní váhu jako odpor – je to mnohem těžší, než se zdá. Díky pravidelné praxi jógy se budete cítit štíhlejší, více fit a celkově mnohem jistější ve všech ohledech.

Co si o józe dále přečíst?

VIDEO: JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Dara Slánská (více o nás)

   

  Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva