Sponzorováno

Žhavý tip do ložnice: hodinová masáž vagíny 4.86/5 (37)

Hodinová masáž vagínyHodinová masáž vagíny je malý zázrak. Slouží jako báječná předehra. Silně prokrvuje vaginální oblast, což zvyšuje její citlivost a později zintenzivňuje prožitky při samotném sexu. Usnadňuje také nalezení bájného G-bodu. A netrvá zdaleka tak dlouho, jak by se podle jejího názvu mohlo zdát.

TIP: Tato masáž není pojmenovaná to době, kterou masáží strávit, ale po tom, že si obrazně máte představit hodiny

Vaginální hodiny

Jestliže se žena položí na záda a nohy roztáhne mírně od sebe, bude její vaginální otvor tvarem připomínat písmeno O (v jiných polohách obvykle vypadá jako štěrbinka). Pak stačí zapojit jen trochu fantazie a místo klitorisu si představit číslo 12. Při hodinové masáži vagíny se postupuje právě od tohoto pomyslného vrcholu něžnými a smyslnými dotyky podél obvodu vulvy, pěkně číslo po číslu. Kousek vpravo se tak nachází „jednička,“ poté „dvojka,“ atd. Jde vlastně od jednoduché vaginální mapování, které má odhalit nejvzrušivější místa ženina klína včetně legendami opředeného bodu G.

Předehra před předehrou

Na vaginální masáž je kromě šikovného partnera potřeba také kvalitní lubrikační gel, nejlépe na silikonové nebo olejové bázi, který dobře klouže a po chvíli se nesráží v protivné kousíčky, jak tomu bývá u vodních gelů. Můžete použít gel určený přímo na masáž G bodu, nebo můžete vyzkoušet stimulační sérum. Po nanesení byl neměl zvolený gel štípat ani pálit. Během samotné masáže se mohou podobné pocity na chvíli vyskytnout, tehdy však bývají spíše důsledkem mechanického podráždění citlivé sliznice než nevhodně zvoleného gelu.

Samotnou masáž je třeba začít na vnitřní straně stehen a pomalu postupovat přes klitoris až k poševnímu vchodu. Stačí pět minut, během kterých se svaly uvolní a připraví na intenzivní prožitek. Jestliže je partner příliš nedočkavý, hodí se kuchyňská minutka. Ano to je možná extrém, ale proč ne.

TIP: Vaginální masáží to nemusí končit. Způsobů jak potěšit partnerku je celá řada. V případě, že se vám nedaří najít bod G ručně, vyzkoušejte vibrátory na bod G, které jsou k tomu přímo anatomicky tvarované a svým zakřivením působí na nejcitlivější místo vagíny.

Od jedničky ke dvanáctce… a pak ještě jednou

Hodinová masáž vagíny má dvě kola.

V tom prvním zavádí partner do pochvy jen první dva články prstů a soustředí se na bezprostřední okolí vchodu. Prsty mohou na zvoleném místě opisovat malé kroužky nebo provádět pohyb jako při gestu „pojď blíž.“ Na jedno „číslo“ stačí minutka pak je třeba se posunout dále. Příliš dlouho prováděná masáž může být bolestivá. Jakmile jsou všechny body spravedlivě rozdrážděny, je čas na malou pauzu.

Nic nevybičuje rozjitřené smysly víc, než okamžik odpočinku. Pro ženy obdařené velkou představivostí to platí dvojnásob. Pokud bude partner vynalézavý, může na chvilku odvést pozornost například pštrosím perem na partnerčině klitorisu nebo zakrytí vaginálního vchodu dlaní.

Druhé kolo vaginálního mapování se liší jen málo. K masáži je nyní třeba použít celou délku prstů a pokusit se najít G-bod. Ten se nachází někde mezi pomyslnou „desítkou“ a „trojkou.“ Přímo na „dvanáctce“ leží spodní strana močové trubice, která také na dráždění reaguje velmi dobře. Právě ze žláz umístěných v tomto místě dochází k uvolnění tekutiny při tzv. mokrém orgasmu. Samotnou masáž lze zakončit orgasmem způsobeným přímým drážděním nebo volným přechodem ke společnému sexu.

TIP: Vaginální masáží to nemusí končit. Způsobů jak prsty potěšit partnerku je celá řada. Přečtěte si návod: Jak na fingering a staňte se profíkem v posteli.

Zkuste a uvidíte.

Užitečné rady a tipy

 • Jestliže se nedaří najít G-bod, je dobré podložit pánev polštářem. Je to dobrý tip i pro běžný styk, penis tak ve vagíně zaujímá lepší úhel a lépe ji dráždí.
 • Papír a tužka se mohou ukázat jako neocenitelný pomocník, pokud si na ně partner během masáže zaznamená citlivá místa. Může je později snadno využít.
 • Na krátko ostříhané nehty a samozřejmě čisté ruce by měly být samozřejmostí. Poranění vaginální sliznice je velmi bolestivé a dlouho krvácí.

Budeme rádi za zajímavé komentáře k tomuto článku. Máte nějaké zkušenosti? Podějte se s ostatními :)

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Dara Slánská (více o nás)

   

  Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva