Změna životního stylu pomocí domácího wellness 4.93/5 (27)

Sponzorováno

Hydromasážní vana s chromoterapií

Hydromasážní vana s chromoterapií

Zoufáte si, že současná koronavirová realita vám nedovolí využít služeb oblíbeného „fitka“ či wellness? Ztrácíte naději, že v dohledné době bude možné navštívit saunu nebo se uvolnit ze stresu v parní koupeli? Vše se dá vyřešit v pohodě s produkty české firmy ARTTEC, výrobce koupelnových zařízení.

Co najdete v nabídce firmy ARTTEC?

V nabídce firmy naleznete výrobky nahrazující v domácích podmínkách jak saunu, tak parní koupel, hydromasážní vany se zabudovanou technologií pro využití chromoterapie (relaxace, rehabilitace nebo obnova zdravotní nerovnováhy pomocí barevného zdroje) a další výrobky pomáhající při obnově vaší vitality. Všechna zařízení lze snadno instalovat a jsou nenáročná na prostory, takže je bez problémů umístíte i v podmínkách „paneláku“.

Chromoterapie, neboli terapie barev patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle, a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální, i mentální.

Inspirujte se i z historie, již staří Egypťané a Číňané využívali umění holistického léčení. Využijte proto těchto technologií zabudovaných do našich výrobků a můžete relaxovat nerušeně u vás doma. Navíc, vezmete-li si tužku a začnete na papír vyčíslovat náklady na využívání výše uvedených služeb, zjistíte, že náklady na pořízení se vám rychle vrátí, jak uspořením financí, tak i času.

Co třeba tedy v nabídce naší firmy najdete?

1. Hydromasážní vany se světelnou terapií

Jedná se vlastně o revoluční světovou novinku, vana se zařízením pro léčení a rehabilitaci barevným světelným zdrojem s hydromasáží. Tyto vany jsou opravu super. Vany využívají krásné barvy – a barvy jsou také určitými informacemi, které využívají čakry k tomu, aby organizovaly – harmonizovaly naše tělesné funkce. Pokud barvy z hydromasážní vany doplníte o blahodárné účinky přidaných bylinek do koupele či jiných přírodních léčivých přípravků, získáte tak účinné a zcela přírodní prostředí pro relaxaci, rehabilitaci a ozdravný proces v našem těle.

Sponzorováno

2. Parní boxy (parní lázně)

Hledáte koupelnové zařízení s vlastnostmi sauny, které připravené doma kdykoliv k použití? Máme pro vás řešení – parní box. Jeho velkou výhodou je možnost snadného umístění místo sprchového koutu. V porovnání s klasickou a infrasaunou má parní box nižší spotřebu energie. A jak vám může pomoci? Parní box je vlastně relaxační zařízení, které zajistí uvolnění psychického a tělesného napětí. To v dnešní době přece potřebujeme všichni. Pára způsobí, že všechny póry na těle se krásně otevřou a spolu s potem odchází i v nás nahromaděné toxiny. Proud chladné vody ze sprchy pak vše spláchne, póry se stáhnou a zbývá jen zabalit se do bílé bavlněné osušky či froté pláště a ještě cca 20 min. v klidu relaxovat.

A výhodný je parný box i finančně. Investice do koupelnového zařízení – parního boxu se vám rychle vrátí v podobě ušetřeného času návštěvou sauny mimo domov a nemalého poplatku za tuto službu.

Parní boxy BRILIANT a SMARAGD

Parní boxy BRILIANT a SMARAGD

3. Sprchové a masážní boxy

Naše sprchové boxy, které jsou vyrobeny naší dceřinou společností v České republice, vynikají skvělým technickým zpracováním a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů. Přednosti masážního boxu poznáte hned první den, hned první minutu, kterou budete v boxu trávit. Je to hlavně o neuvěřitelné relaxaci a příjemné masáži. Sprchování se tak rázem stane velmi příjemným zážitkem, kterým můžete ukončit náročný den.

4. Esenciální oleje

V nabídce firmy ARTTEC je rovněž široký sortiment esenciálních aromatických olejů z prověřených zdrojů, které jsou vhodné pro použití k aromaterapii, dále nabízí čistící prostředky ryze přírodního charakteru od francouzské firmy Briochin a další produkty doplňující koupelnové zařízení.

Kvalitní masážní oleje od firmy ARTTEC

Kvalitní masážní oleje od firmy ARTTEC

Nechte se inspirovat na našich stránkách www.arttec.cz, kde naleznete veškeré informace o produktech a věcech k nim se vztahující.

Navštivte naši vzorkovnu, kde můžete na vlastní oči vidět široký sortiment koupelnového zařízení a kvalitu naší výroby. Vše si můžete osahat a vyzkoušet. Nově od února v provozu ke zhlédnutí plně funkční parní box a hydromasážní vana se světelnou terapií.

Sponzorováno

Kde najdete naši vzorkovnu? ARTTEC S.R.O., Rosická 358, Tetčice, 664 17, Tel.: 546 422 114.

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: , ,

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva