Sponzorováno

Olej z Acai Berry – nejen proti akné 4.82/5 (11)

Olej z Acai Berry - nejen proti aknéAcai Berry obsahuje opravdu obrovské množství antioxidantů. To je hlavní důvod, proč se o acai v poslední době tak moc mluví. A dalším důvodem, proč se acai berry stalo v posledních letech tak populární je to, že dodává tělu živiny. Opravdu spoustu živin.

Boj proti stárnutí

Olej z acai berry obsahuje několik složek, které z něj dělají sérum na boj proti stárnutí. Je bohatý na vitaminy C a E, které jsou klíčové v regeneraci tkání. Mastné kyseliny nacházející se v acai podporují zdravý a mladistvý vzhled. Olej hraje také důležitou roli v zastavení tvorby vrásek. Acai obsahuje vysoké množství antokyaninů, které pomáhají chránit pokožku.

Na pokožku tento olej prostě působí velmi pozitivně. Efektivně obnovuje úroveň elasticity pokožky, pěkně ji změkčuje a snadno se vstřebává do pokožky. Okamžitě regeneruje suchou, popraskanou pokožku a je obzvláště přínosný při použití jako olej proti stárnutí.

Sponzorováno

Účinky Acai oleje na vlasy

Olej z bobulí Acai je k dispozici také v mnoha vlasových produktech. Vitamíny a živiny nalezené v oleji hydratují vlasy a bylo také prokázáno, že dodávají vlasům lesk. Přítomnost vitamínu C hraje také klíčovou roli ve zdraví vlasů. Vitamín E pomáhá při zlepšování krevního oběhu v pokožce hlavy, což zlepšuje růst vlasů a bojuje proti jejich vypadávání. Acai olej obsahuje i zinek, který pomáhá udržovat pokožku hlavy vlhkou, což snižuje tvorbu lupů a vypadávání vlasů.

Acai olej a akné

Sponzorováno

Léčba akné je také jedním z mnoha výhod používání acai berry oleje. Jak už bylo uvedeno v tomto článku, acai je plné antioxidantů a vitamínů. Antioxidanty pomáhají zabránit poškození kůže volnými radikály, čímž předcházejí a léčí akné. Dokonce i přímá aplikace acai dužiny na kůži je ideální pro boj akné. Vitamin E nalezený v oleji pomáhá pokožce vyléčit jizvy po akné. Je také skvělý k léčbě stařeckých skvrn a strií. Vitamin C je velmi účinný při snižování vrásek a jemných linek. Mastné kyseliny přítomné v oleji semen acai jsou také prospěšné pro pokožku protože bojují proti suché kůži a její nadměrnému loupání.

Co si o Acai ještě přečíst?

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva