Sponzorováno

Schindeleho minerály a jejich účinky – doplněk pro naše zdraví 4.82/5 (17)

Schindeleho minerály a jejich účinky - doplněk pro naše zdravíSchindeleho minerály jsou přírodní potravinový doplněk, který řeší nedostatek minerálů a stopových prvků a také čistí trávicí trakt zanesený nestrávenými zbytky potravy.
Originální Schindeleho minerály sestávají z mleté ​​kamenné moučky s vysokým obsahem oxidu křemičitého, oxidu hlinitého, vápníku, železa, hořčíku a značného množství stopových prvků – mangan, zinek, chrom, měď, ….

Kde Schindeleho minerály mohou pomoci?

Schindeleho minerály jsou účinným potravinovým doplňkem při dně, vysokém krevním tlaku, osteoporóze, cukrovce, revmatismu, akutních a chronických zánětlivých onemocněních, svalových křečích, bolestech svalů, zad a hlavy, migrénách, cévních problémech, křečových žilách, poúrazových stavech jako jsou zlomeniny kostí, vykloubení a výrony, při kožních problémech – exémy, psoriáza (lupénka), hnisavé kožní procesy, různé vyrážky, při nadměrném vypadávání vlasů, při úpravě sexuální výkonnosti – přiměřeně věku, při únavě, hučení v uších, depresivních stavech, menstruačních potížích, neuralgických bolestech, na zlepšení paměti a koncentrace.

Jak Schindeleho minerály užívat?

Užívání: 1 čajová lžička (cca 6g) 1-2krát denně, děti od 3 let jednu lžičku denně, rozmíchat do vody nebo jiného nápoje. Nejlépe nalačno 10 minut před jídlem. Jedno balení – 1kg – vydrží cca 6 měsíců.

Minerální látky jsou podobně jako látky organické – bílkoviny, tuky, uhlohydráty, výrazným způsobem zodpovědné za bezchybný průběh životních funkcí lidského organismu. Minerály jsou velkou měrou spojeny se správnou funkcí a tvorbou hormonů, vitamínů a enzymů. Přispívají k tvorbě zásaditého prostředí v organismu. Jsou především nezastupitelnými stavebními kameny kostí, zubů a všech důležitých tkání. Nedostatek minerálů má za následek výskyt mnoha chronických problémů, kterým trvalý přísun Schindeleho minerálů zabraňuje.

Sponzorováno

Další využití Schindeleho minerálů

Pleťový krém: Běžný pleťový krém zamíchat s minerály v poměru 1:1. Tento krém je velmi účinný proti tvorbě vrásek na tváři.

Pleťová maska​​: Účinný prostředek proti tvorbě vrásek. 1 polévková lžíce Schindeleho minerálů, 1 čajová lžička medu, 1 žloutek. Všechny ingredience dobře promíchat v misce a nanést na očištěnou pleť, vyjma oblasti kolem očí. Po deseti minutách působení opláchnout vlažnou vodou. Lze použít dvakrát týdně.

Minerální koupel: 500g minerálů rozpustit v 5l horké vody (max. 70 ° C) a tento roztok nalít do koupele. Během koupání je třeba vodní masu vícekrát dobře promíchat. Délka koupele je cca půl hodiny. Tato koupel je účinný proti revmatickým bolestem, únavě, k osvěžení a celkovou tělesnou regeneraci, při odstraňování vrásek.

Schindeleho minerály pro domácí zvířata: 10g minerálů na každých 70kg živé váhy zvířete denně. Přídavek minerálů zvyšuje výkonnost závodních koní. U psů maximálně 1 g na 15 kg tělesné hmotnosti na den – přimíchat do krmiva a dostatečně dodávat vodu. Psi v růstu polovinu dávky. Kočky – špetku přes dužnaté krmivo a dostatečně dodávat vodu. Ptáci, opeřenci – obzvláště při pelichání či sezení na vejcích jim nabídnout možnost doplnit minerály.

Schindeleho minerály pro květiny: 2x ročně plnou lžíci minerálů – rovnoměrně posypat okolí rostliny, zalít dostatečným množstvím vody.

Jak užívat Schindeleho minerály?

Užívání minerálního nápoje a kapslí:

 • Minerální nápoj připravíme rozmícháním minerálů ve vodě.
 • Doporučená denní dávka je jedna odměrka ( což je asi jedna čajová lžička, přibližně 6 g).
 • Pijeme ihned, nejlépe nalačno, deset minut před jídlem.
 • Kapsle se užívají v maximální denní dávce 8 – 9 kapslí.
 • U dětí od 3 let polovinu dávky nebo s ohledem na věk a hmotnost.
 • Doporučujeme nepřekračovat denní dávkování!
 • Jedná se o potravinový doplněk, ne o náhradu vyvážené a pestré stravy.
 • Neužívejte současně s léky nebo homeopatiky. Doporučujeme odstup 3 – 4 hodiny!
 • Nejsou známy žádné vedlejší účinky – ani při dlouhodobé konzumaci. Provedena studie prokázala, že uvedená denní dávka je zdravotně nezávadná a Schindeleho minerály mohou být užívány v doporučené denní dávce i dlouhodobě, bez rizika předávkování minerály, stopovými prvky nebo těžkými kovy.

Schindeleho minerály jsou vhodné i pro děti od 3 let a těhotné ženy.

VIDEO: Schindeleho minerály – představení

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva