Sponzorováno

Chitosan na detoxikaci 4.71/5 (7)

Chitosan na detoxikaciChitosan je vláknina pro snížení hladiny cholesterolu a redukci hmotnosti. Každý z nás v koutku duše doufá, že někdo někdy objeví zázračnou pilulku, která z nás „vypere“ tuk. A ona existuje … ! Ale zázračná není. Je to jen jistý druh rozpustné vlákniny, účinkující jako silný magnet na tuky a jiné vysoce kalorické látky vytvářející tuk v zažívacím traktu.

Efektivní vláknina Chitosan

Chitosan je vláknina, která má možnost stát se nejbezpečnější a nejefektivnější cestou úbytku na váze a podpory zdraví, jaká kdy byla až dodnes objevena. Chitosan je vlákninou doslova „lapající“ tuky, dietním snem i do budoucnosti, pro úbytek na váze. Ideálně bychom měli zařadit do naší stravy potraviny bohaté na vlákniny, snížit příjem tuků a nezapomínejte na vitaminové a minerální doplňky. A také bychom neměli zapomínať cvičit. Denně bychom měli uvažovat o tom, jak zmírnit naši míru stresu. Nicméně, pokud nemůžeme tento dokonalý životní styl navodit, víme, jak můžeme od dneska žít bez výčitek svědomí.

Sponzorováno

TIP: Vláknina při shazování kil

CHITOSAN je osvědčený, bezpečný a účinný prostředek k regulaci příjmu tuků a jiných vysokokalorických substancí ve stravě s dalšími zdraví podporujícími účinky. CHITOSAN rozhodně není zamýšlen jako prostředek, který by umožňoval hladce přestát následky nedostatečné sebakázně. Je třeba, aby si každý, kdo se rozhodne pro tento produkt, uvědomil nutnost sebekontroly, bez ní se jeho užívání stává povästným „litím vody do děravého hrnce“. Je významným pomocníkem jedině tam, kde člověk zapojí i svou vůli. Výborně podporuje a povzbuzuje, nemůže však nahradit vlastní úsilí.

CHITOSAN je 95% ní chitosanový vlákninový doplněk, který má přirozenou vazebnou schopnost pro tuk a cholesterol v zažívajícím traktu. Jedná se o první výrobek určený specificky k zadržování tuků a cholesterolu z potravy a jejich následnému vyloučení z organismu. Tímto účinkem snižuje kalorickou hodnotu potravy, tukové látky udržuje v želatinové formě, která pak snadno prochází zažívacím ústrojím a zlepšuje činnost tlustého střeva. CHITOSAN dokáže navázat tuk až do osminásobku své specifické váhy, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků, na rozdíl od léčiv určených pro snížení cholesterolu. CHITOSAN je dokonalý přírodní doplněk rady programů regulace tělesné hmotnosti pro snížení hladiny cholesterolu.

VIDEO: Jak funguje chitosan?

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  1 komentář u článku “Chitosan na detoxikaci”

  1. NINI napsal:

   Zaujímalo by ma, či chitosan nemá zlé účinky na implantovaný titanový kĺb v organizme

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva