Sponzorováno

Problémy s erekcí? Zkuste naše rady! 4.83/5 (12)

Problémy s erekcí? Zkuste naše rady!Poruchy erekce kazí milování stále mladším mužům. Zpravidla za ně může nezdravý životní styl – stres, kouření a málo pohybu. Jak na problémy s erekcí?

Dejte si bobule

Bobulové ovoce obsahuje antioxidanty, které vás chrání před volnými radikály. Ty poškozují buňky a způsobují jejich předčasné stárnutí. Třicítka na krku vám nebude nic platná, když vaše buňky budou na úrovni jednou tak starého chlapa. Podle toho bude vypadat i váš výkon. Antioxidanty dokáží volné radikály neutralizovat, takže nejsou schopny napáchat škody. Snižují riziko srdečně- cévních chorob a zdravé cévy nemívají s prokrvením problémy. Najdete je v černém rybízu, ostružinách, červeném víně, v citrusech, jahodách, rajčatech, listové zelenině, játrech, rybách, červeném mase, cibuli … Stručně řečeno – každý den snězte alespoň pět porcí ovoce a zeleniny.

Přestaňte kouřit

Donekonečna omílaná zdravotní rizika spojená s kouřením, se odrážejí i na vaší erekci. Kouřením se zdvojnásobuje ucpávání cév, které nedokážou dostatečně prokrvovat nejen vnitřní orgány, ale i váš penis. Začíná to selháváním, končí impotencí. Dobrá zpráva je, že škody, způsobené kouřením, se začínají napravovat, jakmile přestanete kouřit. Vědci z Royal College v Irsku zjistili, že při regeneraci poškozených cév pomáhají aminokyseliny, nacházející se v rybách. Dopřejte si mořské i sladkovodní ryby a kouření nechte už jen na svou partnerku.

Relaxujte

Stres působí na psychiku i na vaše orgány. Ve stresu se do krve vyplavuje adrenalin. Urolog Dr. Stephen Jones, autor knihy o překonávání impotence tvrdí, že v dlouhodobém horizontu může adrenalin způsobit kornatění cév. „Tvrdé tepny znamenají měkce v kalhotách,“ vysvětluje zjednodušeně odborník na mužskou potenci. Na relax vám stačí pár minut denně, během nichž se odpoutáte od problémů. Soustřeďte se například na pěknou kolegyni, nebo se několik minut dívejte z okna či projděte kolem budovy. Namísto sledování televize zkuste deset minut jen tak sedět a soustředit se na vlastní dech. Sníží se hladina adrenalinu a zvýší chuť na milování.

Sponzorováno

TIP PRO VÁS: Způsoby jak zlepšit mužskou erekci

Mlsejte hořkou čokoládu

Hořká čokoláda obsahuje epikatechin (Epikatechin je flavonoid, který se nachází v kvalitní pravé tmavé čokoládě –
nad 75%), který stimuluje krevní oběh a podporuje činnost srdce. Přesně to je třeba na dobrou erekci. Odborníci z University of California v San Francisku zjistili, že už 45 gramů hořké čokolády denně zlepší pružnost cév o 10 %.

Náš tip: Černá čokoláda s černým rybízem a sklenkou červeného vína nabudí i váš penis.

Zhubněte… Obezita a erekce nejdou dohromady

Obézní muži mají nižší hladinu mužského hormonu testosteronu, což k dobré erekci vůbec nepomáhá. Američané, kterým problémy s nadváhou vůbec nejsou cizí, zjistili, že už ztráta 10% celkové hmotnosti vede ke zlepšení erektilní funkce. Potěšující výsledky této studie zveřejnili ve věstníku Americké zdravotnické asociace.

Posilujte a cvičte

Svaly pánevního dna můžete udržovat v kondici kdykoliv a kdekoliv. Představte si, že se snažíte zadržet proud moči. Vydržte tak deset sekund a uvolněte. Opakujte pětkrát za sebou. Tento cvik pomáhá i při inkontinenci. Posílené svaly udrží více. I déle.

Vbodněte si

Sponzorováno

Nebo spíše – dejte si píchnout. Strach z akupunktury není namístě, do intimních míst vám jehličky zavádět nebudou. „Tradiční léčebné metody obnovují rovnováhu celého organismu. Někdy je za erektilní dysfunkcí i porucha nervového systému. Tu dokážeme akupunkturou odstranit,“ říká doktor Paul Engelhardt, který zvýšil sexuální výkonnost 64 procentům mužů ze své studie.

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva