Sponzorováno

Rolletic – tento přístroj vás dost možná zbaví celulitidy 4.77/5 (13)

Takto vypadá rolletic

Takto vypadá rolletic

Máme pro vás jednu velmi dobrou zprávu, obzvláště pokud vám život ztrpčuje celulitida. Zbavit se jí navzdory mnohým fámám můžete. A ještě i vskutku příjemným způsobem.

Ať se nám to líbí nebo ne, celulitidou trpí téměř všechny ženy. Nezáleží přitom na věku, čísle na váze a dokonce ani na tom, kolik času během dne prosedíte na židli. O tom, proč celulitidu vůbec máme a jak se jí alespoň z části bránit, už všechny dobře víme. Jeden osvědčený způsob, jak proti ní bojovat, ale zatím možná neznáte.

Zdravá strava, dostatek pohybu a potřebné množství tekutin. Tak znějí osvědčené rady odborníků, které jsou sice pravdivé, ale mnohé ženy nimi výraznější redukci celulitidy nedosáhnou. Než podlehnete „zaručeným“ mastičkám a rozpouštědlům tuku v reklamách, vyzkoušejte způsob, který funguje zaručeně. A tvrdí to nejen výrobci, ale co je důležitější i ti, kteří ho vyzkoušeli. Je to přístroj Rolletic.

Náš tip: Přípravky na celulitidu

Rolletic – zbaví vás celulitidy

Přístroj, o kterém bude v následujících řádcích řeč, se jmenuje Rolletic a funguje na bázi masáže. Jako jeden z mála přístrojů na trhu dokáže efektivně tvarovat postavu, zpevnit problémové partie a výrazně eliminovat problémy s celulitidou. Přístroj pracuje na principu tzv. přímé válečkové masáže, působí na akupunkturní body, je maximálně efektivní a co je nejdůležitější, jeho efekt bývá dlouhodobý.

Sponzorováno

ČTĚTE: 100 rad proti celulitidě

Co všechno Rolletic dokáže?

Síla přístroje Rolletic nespočívá jen v tom, že zatočí s celulitidou, ale hravě si poradí is dalšími neduhy. Pomůže vám při:

 • tvarování postavy
 • detoxikaci organismu
 • zvyšování imunity
 • prokrvování organismu
 • vypnout pokožku
 • uvolnit napětí ve svalech

Rolletic podpoří funkci lymfatického systému

Při masáži Rolleticem navíc dochází k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a co nás ženy potěší bezpochyby nejvíce – k odstranění celulitidy.

TIP: Jak na tukovou nebo vodovou celulitidu?

Hlavně pohodlně

Oblečte si obyčejné legíny, tričko a ponožky. Jako první se připravte na mírné lechtání pokožky, které vystřídá svědění a následně teplo, rozlévající se po celé masírované partii. Největší úspěchy dosahuje Rolletic na bříšku, v oblasti boků a stehen. Rolletic by měli vyzkoušet i ženy po porodu a osoby, které zhubly desítky kilogramů a trápí je převislá pokožka.

Rolletic je pro svou velikost a poměrně vysokou cenu určený především pro wellness centra a instituce zaměřené na formování postavy i redukci váhy. V ČR však bez problémů najdete hned několik zařízení, které tuto službu poskytují. Odborníci doporučují absolvovat masáž alespoň 2 – 3 krát týdně v délce 50-60 minut.

TIP: Na celulitidu jsou super i zábaly

VIDEO: O přístroji Rolletic

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva