Jak na dokonale husté a dlouhé řasy? 4.92/5 (12)

Sponzorováno

Jak na dokonale husté a dlouhé řasy?Mít krásné řasy je sen každé ženy. Pokud i vás, je třeba říci, že velkou roli v tom, jak právě vaše řasy vypadají, má hlavně příroda a také genetika. V tomto směru platí, že jednoduše zdědíte to, co měla vaše matka, vaše babička nebo jiný člen rodiny. Pokud měly krásné řasy, je to plus pro vás. Pokud v tomto směru oblast jejich krásy nijak výrazně nevynikala, není to důvod, abyste zoufala. Proč? Jelikož k dokonalým hustým řasám vede i několik jiných a celkem zajímavých cest.

Využijte svou kosmetičku

Pokud chcete tak trochu obejít přírodu, je dobré se svěřit do rukou své kosmetičky. Tedy pokud má zkušenosti se zhušťováním a také s prodlužováním řas. Dnes jde o velmi zajímavou metodu, jak můžete mít poměrně rychle řasy, které budou vypadat dokonale. Různých metod prodlužování a zhušťování je dnes celá řada. Pokud je jedna, kterou doporučujeme, jedná se o metodu označovanou jako „řasa na řasu“. Už samotný název jasně říká, že jde o postup, při kterém se nové řasy lepí na vaše přírodní. Tato metoda má hned několik výhod. Je to především:

 • Dokonalý a hlavně přirozený vzhled
 • Pohodlná aplikace
 • Dlouhá výdrž

Podpořte růst svých řas

Co je také důležité, to je nutnost výrazně podpořit růst vašich řas. Jak na to? Není třeba se obávat jakýchkoliv chemických koktejlů. Lidské tělo k tomu, aby fungovalo, potřebuje mnoho různých vitamínů a jiných látek. Ty mají vliv na mnoho oblastí a růst řas není výjimkou. Podpoření jejich růstu tedy zvládnete celkem jednoduše. To, co by vás mělo zajímat nejvíce, to jsou takzvané peptidy. Ty se nacházejí v mnoha rostlinách a vaším úkolem by mělo být vyhledat různé přípravky, hlavně potom séra, která je obsahují. Potom už stačí jenom správná a pravidelná aplikace na vaše řasy. Tato kúra pro ně bude unikátní spouštěč, díky čemuž začnou růst mnohem více.

Podpoření jejich růstu však může souviset i s tím, že eliminujete vše špatné, co se s vaším tělem děje. Hlavní vliv na to, že řasy nerostou, jak by měly, mají hlavně hormonální změny, nebo jakékoliv nemoci. Pokud dostanete své tělo do hormonální rovnováhy a eliminujete jakékoliv zdravotní problémy, bude moci opět fungovat správně, a to i v souvislosti s růstem vašich řas.

Správně jíst je pro husté řasy základ

I když si to možná neuvědomujete, ke krásným a dokonalým řasám se dostanete také tak, že budete správně jíst. Ano, i toto je cesta, jak podpořit nejenom jejich růst, ale jak eliminovat jejich padání, nebo jak zajistit i to, že budou mnohem hustší. Důležité je vědět, co je v oblasti stravy to správné. K tomu, aby byly vaše řasy skutečně dokonalé je nutné konzumovat takovou stravu, která bude obsahovat:

Sponzorováno

To je mix prospěšných látek, které musíte do svého těla bezpodmínečně dostat, pokud vám jde o krásu vašich řas. A jakou stravu tedy konzumovat, abyste měla jistotu, že zastoupení těchto látek zde skutečně bude? Hlavní roli zde hrají především různá semínka, a to v podstatě jakákoliv na trhu dostupná. Stejně tak nezapomínejte na kvalitní celozrnné pečivo. Důležité jsou ale také nenasycené tuky, které můžete čerpat z kvalitních zdravých olejů. Tím může být jak slunečnicový, tak i dnes hojně doporučovaný olej olivový. Pokud se nerozhodnete jít cestou správného stravování, jelikož se vám může jevit složitě, je možné sáhnout po potravinových doplňcích. Zde však pozor na jejich složení. A to hlavně v souvislosti s tím, aby v nich nebylo něco, co může vaše řasy naopak poškozovat.

I o řasy je třeba pečovat

Poslední oblast spojená se správnou péči o vaše řasy a podporou jejich dokonalého vzhledu je spojena s tím, že se o ně budete skutečně řádně starat. Co byste v první řadě neměla opomíjet, to je pravidelné odličování. To je naprostým základem, a pokud ho budete podceňovat, řasy nikdy nebudete mít dokonalé. Je třeba odstranit i ty nejmenší zbytky řasenky, aby byly řasy na noc dokonale čisté. Zde by měla přijít na řadu druhá část péče, kterou není nic jiného, než správná speciální výživa. Hitem jsou různá séra, která obsahují olivový nebo ricinový olej, i zmíněné peptidy.

Řasy vyživujte

S péčí rozhodně souvisí i to, že byste měla používat jenom kvalitní kosmetické produkty. Třeba v oblasti líčení existuje celá řada řasenek. Některé mohou vašim řasám doslova ublížit, jiné zase mají takové složení, které je umí vyživovat. Tím se plynule dostáváme i k péči, která souvisí s případným napravením škod. Pokud jsou vaše řasy skutečně zanedbané, pravidelně je vyživujte. Zde je nutná trpělivost, jelikož zlepšení může nastat třeba až za několik týdnů. To není nic výjimečného. I zde doporučujeme vsadit spíše na kvalitu a nechat si poradit to, co bude ve vašem případě nejlepší. Některé přípravky podpoří růst, jiné hustotu, další zase odolnost a pevnost vašich řas.

Co si dále o vašich řasách přečíst?

VIDEO: Jak na husté a dlouhé řasy | TIPY A TRIKY

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Dara Slánská (více o nás)

   

  Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva