Sponzorováno

Bioterapií proti rakovině – CoD čaj 4.83/5 (12)

CoD čaj je 100% přírodní rostlinný extrakt pocházející z Jižní Ameriky, který zahrnuje více složek, jako je například „kočičí dráp“ (Uncaria tomentosa). Je to exotická bylinka z Peru, která byla mezi prvními povolena na posílení imunity. Dalším známým komponentem je Lapacho (Tabebuia avellanedae), podle domorodých indiánů nazývaný také jako „strom života“ nebo „strom bohů“. Za poslední desetiletí vědci, výzkumníci, výzkumné ústavy, lékaři, přírodní léčitelé dokazovali různé účinky této čajové směsi CoD a souvisejícího cíleného výživového systému a CoD protokolu na látkovou výměnu buněk, na acidobazickou rovnováhu, na vnitřní prostředí organismu, k zajištění životní síly, na imunitní systém, na funkční poruchy orgánů, na poruchy rovnováhy těla, ducha a duše, pro lidi s nadměrným duševním, tělesným, duchovním, chemickým a biologickým zatížením. Hlavními pilíři této metody je pozitivní změna životosprávy a stravování spolu s vitalizující čajovou kúrou, která zbaví organismus jedů.

Zkušenosti s uplatňováním této metody ukázaly zastavení nekontrolovatelného růstu buněk, jakož i vzniku metastáz. V několika případech se dokonce zaznamenalo celkové zmizení nádorů, zároveň se zlepšila kvalita pacientova života. Výsledkem 25letého usilovného vědeckého výzkumu profesora dr. Thomase Davida je vytvoření léčebného systému, který účinně pomáhá, komplementu konvenční onkologickou léčbu rakoviny, masivně posiluje efekt chemoterapie a radioterapie, zřetelně redukuje jejich všeobecně známé a obávané nežádoucí účinky. Nevolnost, celková slabost, virové, bakteriální nebo plísňové infekce se při tom nevyskytují vůbec nebo jen v mírné formě.

Důležitou charakteristikou CoD čaje je to, že zabraňuje vzniku rezistence nádorových buněk vůči chemoterapii. Na svých povrchových membránách jsou nádorové buňky schopné sebe maskovat pomocí speciálních molekul. Tyto bílkovinné struktury se chovají jako pumpy a za účasti vápníkových iontů jsou schopny vypudit z nitra nádorové buňky cytotoxické léky. Stávají se tím postupně odolnými vůči podané onkologické léčbě. Bylo experimentálně prokázáno, že přírodní látky v čajové směsi CoD účinně blokují tyto bílkovinné pumpy a tím zachovají citlivost nádorových elementů vůči onkologické léčbě.

Sponzorováno

CoD protokol

CoD protokol je také výborným prostředkem pro udržení zdraví, na primární prevenci vzniku onemocnění, protože i u zdravých lidí upevňuje, posiluje vlastní obranné mechanismy, má vynikající detoxikační účinek v játrech, ledvinách. Zlepšuje funkci trávicího traktu, má mohutný protizánětlivý efekt, je účinným „vymetačem“ volných radikálů, chrání buňky organismu před oxidativním stresem. Tento blahodárný efekt se proto již léta využívá i jako podpůrná léčba při jiných neonkologických onemocněních, jako je například AIDS, virové hepatitidy (přednostně typ B) nebo při určitých druzích neurodegenerativních onemocnění (Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba).

Kliničtí onkologové si myslí, že nádorová léčba bude účinná tehdy, bude-li pacient aktivně spolupracovat, pokud rozhýbe i své podvědomí, pokud je sám motivován a přesvědčen o důležitosti spolupráce. V každodenní praxi pacienti znovu a znovu dokazují, že umí žít s rakovinou a zdolat se jim ji podaří pouze tehdy, pokud z nich vyzařuje nespoutaná energie, motivace a víra. Vnímání reality a pocity ovlivňují imunitní systém a reakce mozku. Pacient je aktivní součástí léčebného procesu. Vyléčení nezáleží dominantně na ošetřujícím lékaři, ale na pacientovi. Vědec zkoumající rakovinu i ošetřující onkolog jen ukazují různé cesty, které vedou ze slepé uličky a tak se stávají součástí léčebného procesu. Základním předpokladem úspěšné, cílené dlouhodobé léčby chronických, degenerativních onemocnění je holistický (celostní) pohled na člověka, společné rozumné uplatnění klinických a holistických léčebných postupů, které budou šité na míru, sladěné a synergické.

Sponzorováno

TIP: Jsou bio potraviny zdravější než ty obyčejné?

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva