Sponzorováno

Krém s hadím jedem, novinka, která na vrásky pomáhá! 4.8/5 (30)

Jak může hadí jed pomoci vaší pleti?

Jak může hadí jed pomoci vaší pleti?

Vrásky jsou nepřítelem každé ženy. Bojujeme všemi možnými prostředky, abychom je odstranily. Nic nepomáhá. Nyní však byla vynalezena novinka, která vrásky viditelně vyhlazuje. Krém s hadím jedem.

Krém s hadím jedem viditelně vrásky vyhlazuje

Ženy boj s vráskami poněkud unavuje. Jedná se většinou o dlouhou proceduru prováděnou drahými kosmetickými přípravky, které nám stejně nepomohou. Naše útraty za kosmetické přípravky, které nepomáhají, se vyrovnají situaci, kdy bychom peníze vzaly a rovnou je hodily do kanálu. V současné době se však na trhu objevila novinka, která vrásky po pravidelném užívání viditelně vyhlazuje. Krém s hadím jedem může někomu připadat jako poměrně nechutné a drastické řešení, oproti botoxu ale nebolí, a navíc naše mimické svaly nejsou znehybněné.

Krém s hadím jedem si velmi oblíbily americké hvězdy, především ty z Hollywoodu, jako jsou Gwyneth Paltrow, Kate Moss či Victoria Beckham. Rozšířená je tato novinka i ve světě, kde si získává srdce mnoha dam. Krém s hadím jedem pochází ze Švýcarska, kde ho vyvinuli vědci. Nemusíte se bát, že by had utrpěl smrtelné zranění jen proto, aby váš obličej byl dokonale vyhlazený. Hadovi není nijak ublíženo. Pouze mu je odebrán jed, z jehož složek se poté vytváří krém. Některé krémy se vyrábí z jedu chřestýše, jiné chřestýšovce, další z jedu kobry a některé ze zmijího.

Sponzorováno

Záleží na tom, jaký druh zvolíme. Pozor si dejte především na to, abyste na některou ze složek krému neměly alergickou reakci. Také krém rozhodně nenanášejte na místa, kde máte oděrky, či otevřené ranky. Žádného zápachu se bát nemusíte. Krém pěkně voní a má příjemnou, lehce nanesitelnou konzistenci.

Je hadí jed bezpečný?

Doporučuje se užití hadího jedu konzultovat s odborníkem na péči o pleť před jeho použitím, ale syntetický hadí jed je konstruován tak, aby byl zcela bezpečný a neškodný.

Kdy zabere?

Po přibližně třech týdnech konzistentní aplikace by uživatelé měli zaznamenat dramatický rozdíl ve vzhledu jemných čar a vrásek.

A na jakém principu krém funguje?

Funguje podobně jako botox, jako velmi mírné anestetikum. Uvolňuje obličejové svaly, a tak předchází vzniku vrásek. Navíc dobře hydratuje pokožku, takže pomáhá vyhlazování vrásek. Zároveň však paralyzuje určité svaly, které vedou k tvorbě vrásek. To vše probíhá zcela bezbolestně, maximálně s pocitem jemného vypnutí pokožky.

TIP: Během let výzkumu bylo zjištěno, že hadí jed se dočasně potlačuje svalovou aktivitou, která zabraňuje tvorbě a snižuje vzhled jemných linií a vrásek.

Výhodou je, oproti botoxu, i přijatelná cena, za kterou lze krémy sehnat. Jejich cena se pohybuje od cca 100 Kč do 1 000 Kč. Záleží na vašich finančních možnostech. V každém případě z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se investice do tohoto přípravku vyplatí. Opravdu pomáhá. Ostatně, zkuste ho na vlastní kůži a napište nám svůj názor.

Sponzorováno

Budeme rádi za komentáře. Ať už jste mladá krásná žena s čerstvými tvářemi, nebo jen hledáte nový produkt, který použijete pro svou každodenní rutinu, výrobky pro péči o pokožku z hadího jedu by mohly být ideálním tajemstvím vaší krásy!

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: , ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva