Sponzorováno

Znáte fitbox? Je to skvělé kondiční cvičení Zatím bez hodnocení.

fitbox-rukavice

Fitbox je jednou z nejnovějších metod cvičení ve skupině, které mohou zkusit všichni bez rozdílu věku a pohlaví. Fitbox je kondiční cvičení pod vedením zkušených instruktorů, kteří prošli specializovaným kurzem. Cvičí se na speciálně upravených boxovacích totemech.

Fitbox cvičení je založeno na několika základních úderech rukama a nohama, jejich kombinací a pozměněním lze dosáhnout zábavné dynamické procvičení celého těla. Instruktoři Vás budou motivovat k maximálním výkonům.

Fitbox program

Fitbox program je ucelený systém, který zahrnuje kvalitu a ergonomii boxovacích totemů, instruktorů speciálně proškolených pro FITBOX a princip cvičení při hudbě ve skupinách. To Vám zaručuje maximální efektivitu cvičení této moderní sportovní disciplíny.

Jedná se o vynikající způsob, jak při hudbě a pod vedením zkušeného instruktora procvičit celé tělo za krátký čas a přitom se odreagovat od starostí a stresu všedního dne.

Sponzorováno

Fitbox lze cvičit na několika úrovních – hodiny mohou být určeny pro začátečníky, mírně a středně pokročilé, seniory, nebo např.. všech, kteří se snaží o redukci tuku.

FITBOX je ochranou známkou společnosti Bevitec, která vyvinula celý tento program.

Fitbox totem

Celková nastavitelná výška: od 170 do 205cm
Výška úderové plochy: 110cm
Průměr úderové plochy: 40cm

Co si vzít na fitbox?

Na FITBOX si můžete vzít běžné sportovní oblečení, ve kterém se budete dobře cítit. Je vhodné zvolit oblečení, které dobře odvádí pot od těla.

Pro FITBOX jsou nutné bandáže, nebo rukavice, které Vám zpevní zápěstí a ochrání prsty před zraněním. Protože se na lekci FITBOX dost zpotíte, je důležité dodržet pitný režim. 60min před každou lekcí se dostatečně napijte vody, minerálky nebe iontového nápoje a v průběhu každé lekce by se měly tekutiny také doplňovat.

No a posledním, co potřebujete k absolvování lekce FITBOX, je dobrá nálada.

VIDEO: Ukázka fitboxu

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost
  Přečtěte si také naše další články

   

  Bez komentáře u článku “Znáte fitbox? Je to skvělé kondiční cvičení”

  1. […] TIP: Zkuste například fitbox. […]

  2. […] TIP: Chcete cvčit aktivněji? Zkuste fitbox. […]

  3. […] zumba nebo i drsnější fitbox jsou jednoduše činnosti, při kterých vyplavil neskutečné množství endorfinů a vyčistíte […]

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva