Jak mít zdravý milostný život 4.75/5 (12)

Jak zlepšit milostný život?

Jak zlepšit milostný život?

Spousta lidí říká, že by chtěla mít zdravý milostný život, ale nakonec vše stojí a padá na otázce „Jste ochotni na tom pracovat?“.

Prvním krokem je začít u těla, u zdravého těla

V situaci, v jaké si většina lidí vybere sladký pamlsek nad jablkem, vy musíte být tím moudrým, který bude mít vůli vybrat si jablko. Ve světě stále více závislém na televizi, vy a váš partner musíte najít vůli jít se ven projít nebo projet na kole.

Proč? Protože není možné mít zdravý milostný život, pokud se svému tělu nevěnujete stejnou měrou lásky a respektu jako je uvedeno výše. Nemluvíme o šestitýdenní dietě, ale o zdravé výživě v průběhu celého života. Nezastáváme tříměsíční cvičební program pro ubrání několika centimetrů na obvodu pasu, ale budeme se snažit o pravidelné cvičení každý den našeho života! Dobrým způsobem, jak se nastartovat, je nějaký vytrvalostní sport. Harvardská škola veřejného lékařství uvádí, že muži, kteří nebyli fyzicky aktivní, měli o 40 procent vyšší pravděpodobnost výskytu erektilní dysfunkce než muži, kteří denně alespoň půl hodiny cvičili. Základ v podobě správné výživy a pravidelného cvičení je nutný ještě předtím, než můžeme začít přemýšlet o zdravém milostném životě.

Jezte, abyste žili a milovali

Většina z nás si neuvědomuje, jak potraviny ovlivňují naše nálady, pocity, míru energie a chování. Když se dostaneme na dno, neříkáme si automaticky: „Do háje, asi jsem nejedl správně.“ Na druhou stranu, když se cítíme jako na vrcholu světa, nepřestáváme přemýšlet, „Rád bych se tak dobře cítil častěji.“ Obvykle si nespojujeme to, jak se cítíme s tím, jak jíme; ale potraviny, vitamíny a minerály mohou dělat právě onen rozdíl mezi jakž takž milostným životem a tím, který vás nutí usmát se pokaždé, když na něj pomyslíte. Mnoho lidí, kteří si myslí, že mají sexuální problémy, jsou vlastně oběťmi špatné výživy. Nemají sexuální problémy. Jejich problém spočívá v jídle. A problémy v jídle je možné řešit.

Omezte nebo úplně vypusťte užívání alkoholu, cigaret a kávy

Vyvarujte se sladkých potravin a nápojů a dále smažených, tučných jídel. Cukr narušuje sexuální život a snižuje požitky z něj. Omezte mléčné a pšeničné produkty. Nahraďte kávu a obyčejné čaje za bylinkové čaje, namísto komerčních nápojů pijte džusy.

Omezte stres a relaxujte

Mezi fyzické důsledky dlouhodobého stresu patří nachlazení, vředy, astma, srdeční infarkt, mrtvice a chronická únava – všechny neduhy, které mohou nahlodat vaše zdraví a váš milostný život. Páry se mohou zbavovat stresu společně na konci dne romantičtějšími způsoby, jako například pěnovou koupelí pro dva, doplněné vonnými svíčkami a hrnkem teplého mléka s medem. Nebo se mohou spolu podívat na film. Cílem je spolu trávit kvalitní čas a dostat vás na cestu k celkové relaxaci. To vše vyžaduje snahu zlepšovat váš milostný život – není náhrada za vyváženou stravu, neexistuje žádná zkratka k dobrému zdraví, ale pokud na tom pracujete, můžete dosáhnout zdravého milostného života.

Co si ještě přečíst na toto téma?

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva