Sponzorováno

Pivní lázně, koupání ve víně či šampaňském – super pro relaxaci i zdraví 4.83/5 (6)

Vyzkoušejte pivní lázně i vy!

Vyzkoušejte pivní lázně i vy!

Toužíte si dopřát nějakou prospěšnou, ale zároveň netradiční proceduru, která lahodí vašemu tělu? Zkuste exkluzivní lázně, které probíhají v dřevěných sudech, naplněných pivem, či vínem, nebo vyzkoušejte luxusní koupel v šampaňském!

Pivní lázně

Skvělá představa zejména pro pány. Ponořit se tak do milovaného zlatého moku, to bylo posledku snem mnoha mužů. Dnes se pivní lázně staly hitem a vyrostlo je jako hub po dešti. V České republice se koupání v pivních kádích stalo dokonce jakýmsi národním sportem a praktikuje ho tam stále více a více lidí. Zkuste ji i vy, jde o nevšední zážitek, který rozhodně stojí za to.

Jak probíhá koupel v pivu?

Samotná procedura se provádí ve specializovaných hotelech nebo wellness centrech. Lázeň probíhá ve speciálních dřevěných kádích. Ty nejsou naplněny samotným pivem, ale horkou vodou, která je obohacena o bylinky a pivovarské kvasnice. Teplota vody je kolem 36 °C a délka koupele obvykle bývá kolem 20 – 30 minut, což závisí na typu zařízení.

Pivní lázeň regeneruje kůži i mysl

Taková lázeň obsahuje vitaminy skupiny B, proteiny, sacharidy, draslík, železo, či antioxidant selen. Lázeň velmi příznivě působí na kožní problémy a má regenerační účinky na pokožku. Při přípravě této koupele se využívají stejné přísady, které se používají při výrobě piva – kvasnice, chmel a slad. Součástí procedury mohou být zábaly, masáže, či sauna – podle možností daného centra. Zregeneruje se tedy nejen vaše pokožka, ale i mysl a celková kondice organismu.

Sponzorováno

Koupání ve víně prospívá kráse

Pokud nejste milovnicí piva, zkuste něco, co láká víc dámy – koupání ve víně. Už královny v dávných dobách znaly toto tajemství a dopřály si pravidelnou koupel ve vaně plné vína. V dnešních podmínkách se vínoterapie uskutečňuje ve speciálních dřevěných sudech, připomínajících sudy, v nichž dozrává víno​​.

Romantika ve dvou

Pokud si chcete dopřát takovou romantickou proceduru ve dvojici, můžete tak učinit bez větších problémů. V současnosti existuje již několik center, kde nabízejí vinné lázně, dokonce při zapálených svíčkách a hořícím krbu. Pocit výjimečnosti umocňují procedury, které následují po koupání. Můžete se nechat namasírovat lávovými kameny, nebo si nechat udělat zábal, či peeling z vinných hroznů. ROzhodně doporučujeme vyzkoušet.

Koupel ve víně není omladí a zbaví odpadních látek

Koupel ve víně není jen o luxusním pocitu. Má i příznivé účinky na naše tělo a pokožku. Ta bude mnohem pevnější a pružnější. Kromě vína může koupel obsahovat i obilné výtažky, hroznový olej a vinné kvasnice. Taková směs je plná neocenitelných antioxidantů, a vitamínů B, C a E. Z těla pomáhá vylučovat odpadní látky.

Dopřejte si luxusní koupel v šampaňském

Luxus, který zatím funguje v zahraničí. Dopřáli si ho už mnohé celebrity, které potřebují mít dokonalá těla a proto si vybírají ty nejlepší procedury. Taková koupel výborně zvláčňuje pokožku a pročišťuje ji. Zároveň má i bělící účinky a zjemňuje dokonce i jemné vrásky.

Kde to v Česku vyzkoušet?

Míst je opravdu mnoho a mnoho. Vždyť česi pivní lázně milují, zkuste třeba:

– Pivní lázně v Karlových Varech
– Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm
– Pivní a vinné lázně v Ostravě

VIDEO: Pivní lázně – jak to vypadá?

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva