Sponzorováno

Fitness-Berry – zajímavá cvičební a fitness pomůcka 4.86/5 (22)

Fitness-Berry – zajímavá cvičební a fitness pomůckaZimní sezóna je nyní v plném proudu. Brzy však pohlédneme z okna a zamyslíme se nad tím, že už je na čase popřemýšlet, co s nabitými kily. Jen málo komu se podařilo odolat svodům svátečních hostin a udržet si svou optimální váhu. Ti, co neholdovali rodinným tabulím, se na druhou stranu stali obětí snížené pohybové aktivity. Slunce se před námi na několik měsíců ukrylo a tím z nás vyprchala i touha vyrážet ven na delší procházky či za sportem. Díky novým technologiím máte možnost nastartovat svůj organismus zcela novou cvičební metodou. Společně s tím přichází i zajímavá alternativa k tradičním nebo již zavedeným fitness praktikám. Tentokrát si představíme Fitness-Berry. A o co vlastně jde?

Představujeme Fitness-Berry

Předem je nutné podotknout, že lidé bývají marnivý. Zprvu se nadchnou pro spoustu věcí a následně se z jejich nově zakoupeného rotopedu za několik tisíc stane odkladač na oblečení. Celkem drahý lenoch, nemyslíte? Fitness Berry s lidskou marnivostí počítá a proto je jeho využití mnohem dalekosáhlejší, než se na první pohled může zdát.

Na jedné straně jde o velice efektivní cvičební pomůcku k nastolení zdravějšího životního stylu. V momentě, kdy se na něm necvičí, promění se v servírovací stolek nebo dokonce taburetku pod nohy či malou sedačku.

Jde tedy o pomůcku, která se po docvičení nestane pouhým břemenem, pro které není téměř nikde vhodné místo. Možná jste o ní mnozí už slyšeli. Pro všechny ostatní jen připomeneme rok 2008, kdy fitness-Berry získala cenu za nejužitečnější cvičební pomůcku v Německu. Je to už 10 let, ano.

Proč by nás mělo Fitness-Berry zajímat?

Fitness-Bery v celkem krátkém časovém horizontu vytvaruje vaší postavu do požadovaných parametrů. Společně s tím se vám vylepší i kondice a vytrvalost. Stanete se odolnější vůči jarní únavě a především si procvičíte svou páteř, která díky modernímu stylu života dostává hodně zabrat.

Fitness-Berry je skvělou pomůckou pro procvičení zádového svalstva i šíje. Nejsou to však partie jediné. Mimo jiné jde o skvělý prostředek na vytvarování a posílení pánevního dna, nohou i bříška. Jde o vhodný fitness pro všechny potencionální zájemce dychtící po změně a to od kojenců až po seniory. Rovněž se prokázalo, že Fitness-Berry dokáže uklidnit celou nervovou soustavu.

Kde se vzala, tu se vzala

Fitness-Berry se „narodila“ v Německu. Berry je slovo převzaté z anglického slovníku a znamená plod. Už jen toto nám napovídá, že jde o pomůcku ve tvaru ovoce. Právě díky těmto sounáležitostem jde o ideální pomůcku k procvičení celého těla. Jde o speciální materiál, který reaguje na tlak a smršťování.

Sponzorováno

Váží necelých 6 kilogramů. Kožený obal s povrchem odolným proti oděru zajišťuje maximální komfort a zároveň velmi sympatickou cestou prodlužuje životnost pomůcky. Určitě oceníte, že obal je opatřen zipem, takže ho můžete kdykoliv sundat, vyprat, nebo dokonce zakoupit nový. Možná se budete divit, ale s Fitness-Berry se dá velice efektivně cvičit i ve vodě, jelikož je vyroben z voděodolného materiálu.

Fitness-Berry je skvělým pomocníkem při získávání zdravějších a pohyblivějších zad. Jde o velmi šetrnou hračku, která je oproti míči stabilnější, jelikož se nikam nekutálí. Oblíbí si ho tak i méně pohybově nadaní jedinci. Díky této skutečnosti se při cvičení snižuje riziko nepříjemných úrazů.

S Fitness-Berry je riziko úrazu naprosto ojedinělou záležitostí. Své uplatnění nalézá především při procvičování hlubokého zádového svalstva, které jak jistě víte, se velmi těžko protahuje. Na samém počátku nejdříve protáhnete přesně takové skupiny, které se na jiných strojích či pohybových aktivitách protáhnout nedají, teprve až po té můžete svůj cvičební plán zaměřit na požadované svalové skupiny.

Přiložený soubor cviků vám prozradí, jak cvičit izolovaně na jednotlivé partie, nebo komplexně. Můžete se tak zaměřit pouze na břicho nebo pánevní dno.

Fitness-Berry do každého domu

Ano, přesně tak. Fitness-Berry je natolik prostou a bezpečnou pomůckou, že na ni může cvičit opravdu každý a to bez rozdílu věku. Cvičit na něm mohou i kojenci. Správné držení tělo nebo vývoj zádových svalů je nutný v jakémkoliv věku. Své využití stále častěji nalézá v poúrazových stavech nebo v rehabilitační péči.

Rovněž je dobré říci, že je zde nastavitelná zátěž jednotlivých cviků, takže si můžete každý pohyb nastavit tak, aby vám to vyhovovalo. Cvičit na něm můžete tak sami bez jakékoliv odborné asistence. Jde o ryze domácí produkt, který si na nic nehraje.

Cvičit můžete jednak v sedě, tak i v leže nebo ve stoje. Zaměřit se můžete na cviky protahovací, posilovací a relaxační. Pokud stále hledáte vhodnou cvičební pomůcku, která by vám doma nepřekážela, Fitness-Berry může být ideální možností.

Jaké jsou další zajímavé cvičební pomůcky?

VIDEO: Cviky na břicho s fitness-berry

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva