Sponzorováno

Detoxikace Neera – jak na to? 4.88/5 (17)

Zkusíte nápoj Neera?

Zkusíte nápoj Neera?

Tato kúra již pomohla řadě lidí očistit se, navrátit vitalitu, zesílit a zhubnout. Během kúry pijeme nápoj Neera Detox – směs vody, čerstvě vymačkané citronové šťávy, kayenského pepře a Madal Bal Přírodního stromového sirupu.

Součásti nápoje

Stromový sirup

Madal Bal přírodní stromový sirup je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Citronová šťáva

Citronová šťáva je po tisíciletí používána pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů a vitamínu C.

Kayenský pepř

Kayenský pepř je významný metabolizant. Zrychluje tělesný oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy.

Voda

Čistá voda je samozřejmě nejdůležitější přísadou. Voda dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu „vnitřní koupel“ a odplavuje všechny uvolněné odpadní látky.

Délka kúry Neera

Náš vnitřní čistící mechanismus je mimořádně účinný, ale vyžaduje čas a optimální podmínky. Deset dní se doporučuje, aby proběhl celý proces uvolnění, vyplavení a vyloučení nahromaděných odpadních látek. Pro mnoho lidí je však představa desetidenní kúry příliš náročná. Proto doporučujeme vybrat si ze šesti verzí:

Když je délka kúry 3 dny

Základní verze diety. Jedno balení Madal Bal sirupu (500 ml) vydrží v průměru 3 dny.

Sponzorováno

Když je délka kúry 10 dní

Standardní verze, doporučená tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální účinek.

Když je kúra jednou týdně

Výborná volba, pokud chcete svému trávicímu traktu dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoliv den v týdnu av tento den pijte pouze nápoj Neera. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy.

Na relax

Nápojem Neera nahraďte jedno jídlo denně. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Pokud to budete dělat celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy.

Neera Master Program

Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojitým opakováním 10-denní kúry za rok. Lidé, kteří kúru dělají pravidelně a delší dobu, pociťují zázračný účinek na své fyzické, mentální a duševní zdraví.

Jak nápoj připravit?

Příprava nápoje: Pro přípravu denní dávky (2 litrů) nápoje potřebujete:
– 1,5 dl čerstvě vymačkané citronové šťávy (3-4 citrony)
– 1,5 dl Madal Bal Přírodního stromového sirupu
– Cca 1/10 kávové lžičky kayenského pepře – na koneček nože (přizpůsobte podle chuti)
– 1,7 l čisté vody

Smíchejte citrónovou šťávu, přírodní stromový sirup a kajenský pepř např. ve skleněném džbánu a přidejte vlažnou vodu (pokud chcete, můžete použít studenou). Dobře zamíchejte. Používejte čerstvé citrony, ne koncentrovanou citrónovou šťávu. Doporučujeme vybrat si bio citróny, protože jsou pěstovány bez chemických hnojiv a postřiků a nejsou geneticky manipulované.

Čísla z praxe

Žena o hmotnosti 62kg, za 3 dny zhubla 2kg.
Žena o hmotnosti 74kg, za tři dny zhubla 4kg.
Muž o hmotnost 98kg, za 10 dní zhubl 8kg.
Při podstoupení 10denní kúry průměrné ztracené kila se pohybují v úžasných 5-8kg a to stojí zato.

VIDEO: Neera Detox kúra na Tv Metropol

Sponzorováno

Zdroj obrázku: Wikipedia.org

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva