Autopatie: alternativní metoda využívající sílu sliny nebo dechu 4.93/5 (15)

Sponzorováno

autopatieAutopatie je jednoduchá a účinná metoda harmonizace organismu, je to cesta ke zdraví. Využívá léčivý potenciál vlastního těla – na homeopatickém principu vyrobený preparát z vlastní sliny nebo dechu. Je mimořádně účinná zejména při léčbě chronických, obvyklými metodami těžko vyléčitelných a dlouhodobých potíží. Tato nová metoda pozitivně ovlivňuje organismus často až do takové míry, že jste časem schopni svými silami tyto dlouhodobé problémy zlepšit, či odstranit, v průběhu času zlepšit životní pocit, zvýšit odolnost a přinést vyšší harmonii v těle i v mysli.

Síla sliny a dechu

Zatímco v homeopatii hledáme léčivou látku v okolní přírodě, v minerálech a tělech živočichů a rostlin, v autopatií použijeme vlastní slinu, případně dech léčené osoby, která je zvláštním způsobem zředěná vodou na jemnohmotnou úroveň. Jemná informace vlastní sliny nebo dechu působí na jemnohmotný organizační princip v člověku, který postupně nastoluje harmonii a rovnováhu v mysli i v těle. Je to spirituální metoda, která působí na jemnohmotné spirituální úrovni člověka. Slina a dech obsahují veškeré informace o stavu našeho organismu, včetně potenciálu jeho uzdravení. Pokud vrátíme pomocí rezonance zdravé vibrace vitální síle, vrací se zdraví. Zatímco nalezení podobně naladěné látky z vnější přírody je v homeopatii někdy velmi obtížné a odborně náročné, naše slina nebo dech – také součást přírody, je tou nejblíže k nám naladěnou látkou, jaká vůbec existuje.

Autopatické vyšetření

Autopatické vyšetření probíhá formou rozhovoru. Autopatický terapeut na základě rozhovoru určí stupeň ředění, čili doporučený počet litrů vody (stolní voda bez vyššího obsahu minerálů a bez bublinek). Nejvhodnější je balená dětská voda. Potencování se začíná od jednoho litru u slabších pacientů, obvykle se však přelévá šesti litry vody. Procedura se provádí nalačno. Před sklizní slin se nemá kouřit, pít ani telefonovat. Sliny se pak přelijí vodou, která odtéká pryč. V homeopatii platí, že čím více je preparát ředěný, tím je účinnější. Toto pravidlo platí i v autopatii. Z původní sliny v nádobce prakticky nic nezůstane. Zůstane pouze informace, která harmonizuje organismus. Tato informace se zachytí vespod nádobky v malém množství vody.

Sponzorováno

K čemu je dobrá autopatie?

Autopatie není zaměřena na boj proti nemocem, bakteriím, nádorům, zánětům apod. Ona působí výhradně na jemnohmotný spirituální organizační systém v člověku. Jeho zlepšení se následně projevuje jako zlepšování stavu organismu na všech úrovních – od psychiky až po jednotlivé fyzické orgány. Autopatie tedy neléčí nemoci, ale navrací zdraví a zlepšuje životní pocit dle individuálních možností každého člověka. Může působit samostatně nebo jako doplňková a posilující metoda, která nenarušuje ostatní způsoby léčby.

Kdy autopatie pomáhá:

 • Jakékoliv dlouhodobé problémy a potíže
 • Často se opakující onemocnění dýchacích cest, astma
 • Ekzémy, psoriáza
 • Chronické bolesti
 • Migrény a dlouhodobé bolesti hlavy
 • Menstruační problémy
 • Zánětlivé onemocnění střev
 • Roztroušená skleróza
 • Kvasinková onemocnění
 • Borelióza
 • Cukrovka
 • Krevní tlak
 • Nespavost, únavový syndrom, deprese
 • Autismus – jsou popsány mnohé případy zlepšení
 • Různé psychické i fyzické problémy

Na vyrobení autopatického preparátu slouží speciální autopatická nádobka která umožňuje, aby si preparát z čerstvé sliny nebo dechu snadno a rychle vyrobila osoba, která se léčí, a okamžitě po naředění ho užila. Autopatie je velmi vhodná pro samoléčbu a laickou léčbu v rodině. Její princip byl znám již dříve a za posledních sto let ho okrajově uplatňovali homeopaté například v Anglii a ve Švýcarsku.

Kde si o autopatii přečíst více?

VIDEO: Autopatie, brána ke zdraví

VIDEO: Autopatie – Mgr. Jiří Čehovský

VIDEO: Dech – návod – Autopatická lahvička

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva