Fenomén žen s výrazně mladšími partnery 4.69/5 (13)

Sponzorováno

Jak se díváte na vztah starší ženy a mladšího muže? Dnes už předsudky nejsou

Jak se díváte na vztah starší ženy a mladšího muže? Dnes už předsudky nejsou

Pár, kdy muž je výrazně mladší než žena, není již ničím neobvyklým. Řada známých osobností i celebrit tak žije, partnerství jim vydrží třeba i léta a jsou případy, kdy vše dospělo ke svatbě. Do jaké míry tudíž hraje v partnerství roli věk a je to záležitost obecná, nebo existuje určitý typ žen, které si možná jen podvědomě vybírají mladší partnery? Jakou výhodou může být partnerský vztah s mladším mužem?

Nutno ještě dodat, že samozřejmě nejde o žádnou pedofilii. Vše se odehrává za předpokladu, že jsou oba dospělí a v partnerském svazku jsou svobodně a dobrovolně. Obvykle to začíná tím, že ani jeden věk neřeší, nehraje pro něj žádnou významnou roli. Ona se líbí jemu, on ji, jsou si navzájem sympatičtí, a náhle přeskočí jiskra.

Co očekává žena od mladšího muže

Většinou se chce cítit mladistvě, být třeba i atraktivní a trochu se pobavit. Ano, je možné, že dojde i na opravdovou lásku, ale většinou se jedná o volnější vztah, kdy si je žena vědoma faktu, že jednou ten její zajíček prostě odejde. Tím více si pak užívá života s ním, a samozřejmě i nepostradatelného sexu.

Co naopak očekává mladší muž od starší ženy

Těmto mužům se líbí silné, cílevědomé ženy. Je si vědom toho, že ona se umí sama o sebe postarat i zabezpečit a to se mu na ni právě líbí. Vztah, kde je každý svým pánem, kde finance nehrají roli je založen zejména na fyzické přitažlivosti a silném sexuálním poutu. Navíc pokud je muži zhruba dvacet let a sbalí třicítku, rád se s tím i pochlubí, je co obdivovat.

Typ žen, které tíhnou k mladším mužům

Až na nějaké výjimky jsou to ženy, které mají vybudovanou kariéru, umí zabezpečit sebe, případně i svoji rodinu, o vše se zvládnout postarat a jsou finančně nezávislé. Zajíček je pro ně taková líbivá trofej, protože ona si nemusí domů tahat týpka s pleší a pivním panděrem, ale naopak mladého hřebce, jenž si ještě na svém vzhledu zakládá.

Sponzorováno

Pokud už je žena straší např. padesát let, je pro ni ulovení třicátníka ohromným nabitím sebevědomí. Mladý muže je prostě takovým příjemným kořením života. Některé ženy si dokonce i podvědomě vybírají mladší muže. Takové prý mají strach z manželství i pevných závazků a tíhnou k mužům, kteří jim nabízí lásku teď a tady, bez předpokladu brzkého plánování budoucnosti.

Proč je dobré mít zajíčka

Ženy, které mají mladšího partnera o několik let (i desítek let!), spojuje jedna věc – jsou atraktivní. Nemusí být krásné, ale rozhodně mají šmrnc. Pečují o své dokonalé tělo s úžasnými ženskými křivkami, umí se oblékat, líčit, upravovat a prostě ví, jak zaujmout muže. Většinou jsou i rádo středem pozornosti. Žena, která má mladšího partnera moc dobře ví, že nemládne, ale potřebuje fyzický věk razantně zamaskovat. Nutí je to o sebe pečovat a tak získávají na obdivu i u jiných.

Existuje tedy mnoho faktorů a individuálních důvodů, proč některé starší ženy mohou preferovat vztahy s mladšími muži. Některé z možných vysvětlení zahrnují:

Energie a vitalita: Mladší muži často přinášejí do vztahu energii, vitalitu a hravost. Pro některé ženy může být toto hodně osvěžující a tak nějak přitažlivé.

Zábava a nezávislost: Mladší generace může přinášet nové myšlenky, zábavu a nezávislost, což opět může být pro starší ženy přitažlivé. Mladší partneři mohou mít otevřenější pohled na svět a různé zájmy.

Zkušenost a sebevědomí: Některé starší ženy se mohou cítit pohodlněji ve své kůži a mít větší sebevědomí. Vztah s mladším mužem může poskytnout příležitost sdílet své zkušenosti a mít vliv na rozvoj partnera.

Některé ženy si mohou být vědomy toho, že starší muži tradičně hledali mladší partnerky, a mohou chtít zkusit něco podobného.

Vztahy nejsou pouze o věku. Důležité jsou také společné hodnoty, cíle a zájmy. Starší ženy a mladší muži mohou nacházet silnou kompatibilitu v těchto oblastech.

Vztahy jsou velmi individuální a neexistuje jednotný důvod, proč některé ženy preferují mladší muže. Každý vztah je jedinečný a závisí na osobních preferencích, hodnotách a vzájemné kompatibilitě partnerů.

A jak se na ženy s výrazně mladšími partnery díváte vy? Napište mi do komentářů. Budu ráda.

VIDEO: Mladší muž a starší žena

Sponzorováno

  • Zdroj obrázku ve článku: photography33 / depositphotos.com

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

Autorem článku je naše redakce

Dara Slánská (více o nás)

 

Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


Štítky: ,

Přečtěte si také naše další články

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva