Sponzorováno

LPG masáž – funguje LPG (Lipomassage) jako léčba celulitidy? 4.83/5 (12)

  • LPG masáž, známá také jako endermologie, je specifický druh masáže, který využívá přístroj (technologii) zvanou Cellu M6. Tato metoda kombinuje válcové masážní hlavice s podtlakem, který se aplikuje na povrch kůže.
  • LPG masáž má řadu benefitů a používá se především v kosmetických a wellness centrech. V tomto článku se podíváme na některé z hlavních výhod LPG masáže.
  • LPG masáž je fajn na redukci celulitidy: LPG masáž působí na podkožní tukové buňky, které jsou odpovědné za tvorbu celulitidy. Masážní technika a podtlak stimulují lymfatický systém a krevní oběh, čímž pomáhají rozkládat tuk a zlepšovat vzhled pokožky.
  • Pro zlepšení elasticity pokožky: LPG masáž podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, což může vést k jejímu zpevnění a zlepšení elasticity. To může být přínosné pro ty, kteří chtějí zlepšit vzhled vrásek nebo ochablé pokožky.
  • Stimulace lymfatického systému: LPG masáž působí na lymfatický systém, který pomáhá odstraňovat toxinů a odpadní látky z těla. Tím se může zlepšit odtok lymfy, snížit otoky a podpořit detoxikaci organismu.
  • Relaxace a odstranění napětí: LPG masáž je také známa pro své relaxační účinky. Masážní přístroj a pohyb válců přináší pocit uvolnění svalů, což může pomoci odstranit napětí a stres.
  • Každý jedinec může reagovat na LPG masáž individuálně. Doporučuje se konzultovat s odborníkem, který má zkušenosti s touto metodou, a získat přesné informace o možných výhodách a případných kontraindikacích.
  • Před zahájením jakékoli nové procedury či terapie je také vhodné vše konzultovat se svým lékařem nebo specialistou, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky, aby se zajistilo, že LPG masáž je pro vás bezpečná a vhodná.

LPG masáž, známá také jako endermologie, je specifický druh masáže, který využívá přístroj zvaný Cellu M6.

LPG masáž, známá také jako endermologie, je specifický druh masáže, který využívá přístroj zvaný Cellu M6.

Z několika důvodů, včetně těhotenství, věku a dokonce i změny jídelníčku nebo hmotnosti, zjistíte, že kůže má tendenci postupně ztrácet svou elasticitu a tonicitu, což může mnohým způsobit problémy se sebedůvěrou a sebevědomím. Lipomassage (LPG masáž) je klinicky ověřené, neinvazivní ošetření, které pracuje na vytvarování, vyhlazení a odstranění celulitidy (dolíčkový efekt na kůži) ve všech oblastech vašeho těla a dokonce i na obličeji pomocí speciální techniky. Kombinuje techniku vakuového sání s masážním válečkem. Sací masážní válec, který se používá k sání a manipulaci s měkkými tkáněmi vaší pokožky, aby pomohl s celulitidou, také odvádí lymfatickou tekutinu a stimuluje krevní oběh.

Masáž LPG způsobuje minimální bolest a dokonce je prý i docela uvolňující. Obvykle se ošetření skládá z přibližně 20 sezení, které lze provádět až 3krát týdně po dobu 30 až 45 minut, v závislosti na oblasti ošetření. Výsledky se začnou projevovat okamžitě a lze je vidět po 6 až 8 sezeních. Po dokončení vašich sezení bude efekt obvykle trvat až 6 měsíců, i když výsledky se mohou lišit v závislosti na vašem věku, zdraví a životním stylu.

Jak funguje LPG masáž

Ošetření zahrnuje masáž ručním sacím válečkem, který profesionál hněte proti pokožce, aby manipuloval s měkkou tkání a odbourával celulitidu, stimuloval průtok krve a uvolňoval toxiny přes vaše tělesné tekutiny. Mezi požadované oblasti, na které se lidé obvykle zaměřují, patří břicho, hýždě, nohy a paže, kde ošetření celého těla potrvá přibližně 45 minut.

Sponzorováno

Prvních pár sezení může být trochu nepříjemných v závislosti na vaší citlivosti a množství celulitidy v cílové oblasti, ale to odezní.

Ošetření funguje na všechny typy těla a dokonce se přizpůsobí vašim potřebám, aby se zaměřilo na nepoddajné oblasti tuku nebo povislé kůže. Je pozoruhodné, že pravidelné cvičení a držení zdravé stravy během léčby pomůže zlepšit a může dokonce urychlit vaše výsledky, které mohou trvat až 6 měsíců. Před a po sezení pijte hodně čisté vody, aby tekutiny mohly projít a opustit vaše tělo.

Výhody lipomasáže

LPG masáž má mnoho výhod, než jen „útočit“ na celulitidu a zachycený tuk, na které nelze zasáhnout pouze dietou a cvičením. LPG masáž je neinvazivní, relaxační ošetření, které je prakticky bezbolestné a zcela přirozené s minimálními vedlejšími účinky. Nejen, že toto ošetření pomáhá s cílením na celulitidu, ale také zvyšuje produkci kolagenu, který pomáhá zahušťovat a restrukturalizovat epidermis a dermis.

Zlepšuje také tok lymfatické tekutiny a krevní oběh těla, stejně jako zvyšuje počet fibroblastů a dokonce i produkci sekretu. To pomáhá uvolňovat tuk a toxiny z přebytečných tělesných tekutin, aby se napnula, vyhladila a zpevnila pokožka a také tvarování těla. LPG masáž není léčba a hubnutí, ale spíše se používá ke snížení ochablé kůže v důsledku úbytku hmotnosti a dokonce i stárnutí.

Přestože LPG masáž může cílit na konkrétní oblasti těla nebo na celé tělo samotné, jak již bylo zmíněno, lze ji použít i na obličej. Mezi výhody ošetření obličeje patří odstranění tmavých kruhů kolem očí, odstranění vrásek kolem úst a očí a odstranění dvojité brady. Váš obličej zůstane rozzářený a dokonce uvidíte značný rozdíl, pokud trpíte olupováním pokožky.

Pro ty, kteří podstoupili liposukci, je léčba LPG zvláště nezbytná, protože pomáhá zbavit se bolesti, ztuhlosti a problémů s krevním oběhem. Důrazně se doporučuje objednat si LPG lipomasážní ošetření po liposukci, abyste se vyhnuli těmto problémům.

Kdo by měl provádět ošetření LPG?

Léčba LPG by měla být vždy prováděna vyškoleným odborníkem.

Obvykle se doporučuje absolvovat minimálně 6 sezení, než uvidíte výsledky, v závislosti na požadované oblasti a počtu sezení.

Funguje to?

Léčba má prokazatelně vysokou úspěšnost a mnoho lidí se rozhodlo ji zkombinovat s rutinou hubnutí, použít ji jako techniku proti stárnutí nebo jednoduše zlepšit svou celkovou sebedůvěru svým vzhledem. Mnozí viděli významnou změnu na svém těle se zlepšením v redukci celulitidy. LPG zanechává lidi spokojenější se svým vzhledem, aniž by museli jít pod nůž plastického chirurga.

Sponzorováno

Byli jste na LPG masáži? Budeme rádi, pokud nám napíšete do komentářů vaše zkušenosti.

A dále si o masáži přečtěte

Studie a zdroje článku

Sponzorováno

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

Autor článku

Dara Slánská (více o nás)

 

Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


Štítky: , ,

Přečtěte si také naše další články

 

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva