Sponzorováno

3 rychlé cviky na dvojitou bradu: zeštíhlete si ošklivý podbradek doma! 4.79/5 (24)

3 rychlé cviky na dvojitou bradu: zeštíhlete si ošklivý podbradek doma!Vedle celkové péče o tělo častokrát zapomínáme na jednu důležitou oblast – bradu a krk. Cvičení brady přitom tonizuje svaly dolní části obličeje, vaši čelist a krk, jejíž dává mladistvější vzhled. Cvičení na denní bázi může být prospěšné, co se týče přirozeného faceliftingu.

1. Vystupující brada

Brada má několik svalů, které tvoří spodní část obličeje a sahají až po krk. Tónování těchto svalů údajně zeštíhluje přední část krku a bradu. Začněte v uvolněné poloze.

Nakloňte hlavu dozadu, až se brada vytáhne vzhůru ke stropu. Zatlačte bradu dopředu. Budete cítit silný tah podél čelisti a přední části krku. Držte pozici po dobu 10 sekund. Vraťte se ze záklonu do původní polohy. Opakujte 20-krát.

2. Pozice lva

Určitě jste o ní již slyšeli. Pomáhá tónovat téměř všechny svaly obličeje, ale také se zaměřuje na dolní čelist, bradu a dekolt. Klekněte si na zem, ruce si dejte na stehna.

Otevřete oči a ústa tak široce, jak můžete. Vyplazte jazyk ven, snažte se dotknout jazykem brady. Držte tuto pozici pět až deset sekund. Uvolněte se. Odpočiňte si na chvíli a opakujte. Cvičení můžete dělat tak často, jak budete chtít. Kromě toho si dokonale prokrvíte tvář, čímž ji osvěžíte.

Sponzorováno

3. Zvedačky hlavy

Lehněte si na pohovku nebo na posteli tak, aby vám hlava visela přes okraj. Zvedejte bradu k hrudníku a zase ji uvolněte. Cílem není dělat břišní shyby. Měli byste cítit tlak na krku av dolní čelisti. Je to cvičení na podporu a sílu svalů brady.

Cokoliv jiného budete při tom napínat, není podstatné. Sledujte si svaly na bradě a krku. Držte kontrakci po dobu několika sekund. Vraťte se s hlavou zpět do výchozí polohy. Opakujte ještě pětkrát.

Cvičení by vás mělo pomaličku zbavit přebytečného tuku kolem brady. Kardiovaskulární a silový trénink buduje nejen svalovou hmotu, ale spaluje tuk po celém vašem těle, včetně brady.

Cvičte alespoň 30-minut kardio minimálně třikrát do týdne, abyste dosáhli nejlepší výsledky a zlepšili i vzhled vaší brady.

A jak s dvojitou bradou bojujete vy? Budeme moc rádi za vaše tipy a doporučení v komentářích pod článkem.

A co si ještě přečíst na toto téma?

VIDEO: Necktite – zbavte se nenáviděného podbradku!

VIDEO: Ako odstrániť dvojitú bradu? – Tvárové cvičenie

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva