Splétané culíčky nejen pro princezny! 4.78/5 (9)

Sponzorováno

Splétané culíčky nejen pro princezny!Hledáte originální účes, který váš každodenní look promění v nevšední podívanou? Zkuste zaplést malé culíčky, které se hodí na běžné nošení, večerní párty i slavnostnější příležitost. Že je to účes jen pro malé princezny? Kdepak!

Tento účes není složitý a rozhodně ho zvládnete i Vy sama nebo s pomocí své kamarádky. Výsledek je velmi originální a každý bude chtít vědět, jak jste toto „mistrovské dílo“ dokázala.

Co budeme potřebovat?

 • úzký/tupírovací hřeben
 • malé gumičky
 • uhlazující gel

Začínáme – jak na to?

1. Vlasy pořádně rozčeseme a naneseme uhlazující přípravek Créme de la Créme, aby nám vlasy neelektrizovaly a lépe se nám s nimi pracovalo. Vlasy poté rozdělíme na dvě poloviny s pěšinkou uprostřed. Popřípadě stačí utvořit pouze pěšinku.

Sponzorováno

2. Pomocí hřebene a gumičky utvořte uprostřed nad čelem jeden malý culíček z levé a pravé části vlasů. Stejně utvoříte na každé straně další 3 culíčky. Celkem bude obličej konturovat 7 culíčků.

3. Z prostředního culíčku vezmeme polovinu vlasů a spojíme ji s polovinou vlasů z vedlejšího culíku a zagumičkujeme. Takto opakujeme u všech culíčků na jedné a poté druhé straně. Gumičky se snažte umisťovat ve stejné vzdálenosti.

4. Opakujeme spojování culíčků i do další řady.

Sponzorováno

5. Konce culíčků spojíme do zbytku vlasů a utvoříme culík nebo necháme volně v rozpuštěných vlasech. HOTOVO

A co si o vlasech ještě přečíst?

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva