Sponzorováno

Plazmalifting – omlazení krevní plazmou 4.83/5 (6)

Plazmalifting je bezbolestný, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická mast.

Plazmalifting je bezbolestný, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická mast.

O blahodárných účincích krve na udržení mladistvého vzhledu pokožky už věděla i nechvalně známá hraběnka Alžběta Báthory. Netušila však, že její pravé tajemství se skrývá v krevních destičkách a leukocytech, které mají výjimečnou schopnost nastartovat regenerační procesy v pleti. A přestože ošetření známé pod názvem „Drákula terapie“ nebo „Plazmalifting“ se úspěšně využívá již několik let, nejnovějším trendem je spojení krevní plazmy s kyselinou hyaluronovou.

Krása z vlastní krve

Příprava na ošetření nazývané také „HA plazmalifting“ začíná odběrem vlastní krve – zcela standardním, jaký znáte z běžného lékařského vyšetření. Z odebrané krve se v centrifuze získá plazma plná růstových faktorů, které jsou zodpovědné za regeneraci a biostimulaci kožních buněk. Obohacením plazmy o 2%-ní kyselinu hyaluronovou vznikne sérum s doslova zázračným působením na pleť. „Tajemství účinku kyseliny hyaluronové na pleť se skrývá v jejích dlouhých vláknech, které dokáží absorbovat vodu a zvýšit tak svůj objem. Navíc, stejně jako krev, i kyselina hyaluronová je látka našemu tělu vlastní, takže ošetření lze abslovovovat bez obav z imunitní reakce,“ vysvětluje doktorka z medicínského kosmetického centra.

Zpět do kůže

Zlatavé sérum se do pleti aplikuje velmi rychlými mikrovpichy, díky čemuž je ošetření nebolestivé. Výsledkem procedury je tak celková revitalizace pleti, její zjemnění a vyhlazení vrásek. Viditelný efekt zaregistrujete již po prvním ošetření. „Kombinace krevní plazmy a kyseliny hyaluronové způsobila v estetické dermatologii neskutečný boom. Je vhodná na obličej, krk, dekolt i ruce,“ dodává doktorka.

Sponzorováno

Přirozený výsledek

Plazmalifting s kyselinou hyaluronovou má téměř nesčetné pozitivní účinky. Docílíte ním dokonalou remodelaci kolagenu, jehož produkce v pleti s věkem klesá, pomůže vyhladit vrásky, hloubkově revitalizovat pleť, zjemnit ji a sjednotit její barevný odstín. Účinky tohoto ošetření si pochvaluje i jedna z klietek: „Jsem zastánce nechirurgických zákroků, po kterých můžete jít druhý den běžně do práce, mezi lidi a vysloužíte si maximálně pochvalu typu ‚vypadáš výborně‘. Tedy žádné radikální změny, jen zdravě působící, vypnutá pleť s přirozeným leskem. A to se mi na plazmaliftingu líbí,“ říká.

Pokud slovo „krev“ ve vás vzbuzuje mírné obavy, podívejte se na videu pod článkem, jak ošetření probíhá v praxi, strach rozhodně není na místě.

Kdy je plazmalifting vhodný?

 • pokud pozorujete ztrátu elasticity na vaší pokožce
 • pokud chcete mít své vrásky pod kontrolou
 • pokud chcete urychlit proces hojení po absolvování estetického medicínského zákroku (např. po odstranění jizev po akné)
 • pokud trpíte mužským typem alopecie
 • pokud hledáte přirozené produkty
 • pokud máte vysoké riziko alergické reakce

Jak plazmalifting probíhá?

Tuto proceduru bychom mohli také nazvat „dárcovstvím pro sebe“. Pacient se dostaví na kliniku, kde mu lékař odebere určité malé množství krve a ihned za pomoci speciálního zařízení připraví plazmu. Poté lékař plazmu aplikuje pacientovi, čili původnímu dárci. Zákrok využívající mezoterapeutickou techniku je v tomto případě bezbolestný, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická mast.

TIP: Pleť umí skvěle omladit Ultherapie

VIDEO: Omlazení plazmalifting – Simona Krainová na klinice

VIDEO: Jak vypadá Plazmalifting

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva