Sponzorováno

Drastické diety: Budete štíhlí, ale nemocní nebo mrtví 4.92/5 (12)

Drastické dietyV touze po štíhlosti jsme schopni dělat neuvěřitelné věci. Zejména pokud nám někdo slíbí, že nemusíme přestat jíst ani začít se hýbat. Zaplatíme mu hory doly. Podívejte se na drastické a hloupé diety, které ohrožují nejen zdraví, ale i život. Rozumněl smýšlející člověk by se měl těmto dietám vyhnout a člověk, který tyto diety vymyslel by zasloužil minimálně svěrací kazajku.

Nekoupíte tasemnici?

Škrkavky a tasemnice způsobují problémy od bolestí přes chudokrevnost až po demenci a smrt. Průvodním znakem jejich života na váš úkor je hubnutí a to vnuklo jistému podnikateli v Hongkongu nápad. Prodává potravinové doplňky kontaminované vajíčka parazitů. A víte co? Daří se mu. Je to jednoduché, spolknete vajíčko tasemnice, a ta bude spotřebovávat živiny, a vy budete hubnout. Pozor, tak jednoduché to není. Tasemnice spotřebovává zejmna vitamíny a minerály, takže Vás vlastně obírá o to cenné, co do těla dostáváte.

Modrá nechutná

Červená a žlutá povzbuzují chuť k jídlu, modrá naopak. Japonská firma se toho chytila ​​a začala vyrábět modré brýle, které si stačí založit před jídlem. Prý ani plněné kuře od maminky vám nebude v modrém chutnat.

Samá vata

Oblíbenou stravou anorektiček jsou vatové tampony. Nebo čistá vata. Nemocné gurmánky ji zalijí citrónovou šťávou nebo namočí do želatiny. Nízkokalorické, vysoce životu nebezpečné! Ale prý potom nebudete mít hlad. No posuďte sami.

Hladová a rozdrážděná

Dalším asijským hitem je metoda, podle níž se hlad ztrácí po dvou minutách potahování a přehrabování chloupků na Venušině pahorku. Těžko říct, jestli to účinkuje proti hladu, ale jako depilace to asi není špatné.

Dieta Šípkové Růženky

„Kdo spí, neobědvá“ tvrdil už pan Dumas ve Třech mušketýrech. Jeho příznivci se opravdu nechávají na pár dní uspat, čímž dokonale ovládnou touhu po jídle. Zkoušel to i Elvis Prestley. Sešlo by se pár dní před výplatou, co říkáte?

Breatharianizmus

Zní to sice vznešeně, ale kdo tomu uvěří, velmi osvícený není. Breathariáni tvrdí, že se dá žít ze slunečního svitu. Zda bude zataženo, nebo jasno, výsledek je stejný. Smrt hlady.

Stará škola

Ale opravdu stará. Její přívrženci konzumují výhradně potraviny uvedené v knize Genesis 1,29. Píše se tam o přírodních a syrových potravinách, což můžeme nazvat veganstvím. Také se doporučuje cvičení a relaxace. Ze všech nesmyslů jde snad o nejpřijatelnější formu hubnutí.

Sponzorováno

Požvýkat, nehltat

Časté hubnutí především u modelek. Jídlo požvýkejte a vyplivněte. Živiny se prý dostanou do těla díky slinám již v ústech, ze zbytku se jen tloustne. Střeva by vám dala! A žaludek se slinivkou také. Riskujete zánět a doživotní problémy s trávením. Navíc, budete hladoví a bez vitamínů a minerálů nemocní.

Poslední šance

Dietní hit sedmdesátých let vymyslel doktor Linn a nazval ho Prolinn. Nápoj z kopyt, ze šlach, z kostí, rohů a jiného odpadu z jatek ochutil éčky. Kromě tohoto nápoje jste nesměli přijímat nic. Kolik lidí mu naletělo, neznámo. Ví se však, že minimálně padesát osm těchto dietářů zemřelo na infarkt. No asi není divu.

Zašitý jazyk

Za dva tisíce dolarů vám na jazyk našijí plastovou plošku, díky které nebudete cítit žádnou chuť. Šílenou bolest jen tak něco neprorazí. V rámci pudu sebezáchovy se uchýlíte k tekuté stravě, čímž rapidně zhubnete. Po měsíci začne ploška zarůstat a je třeba ji odstranit. To bude zase bolest, za kterou zase zaplatíte kily. Pokud vám do té doby jazyk neotéká tak, že se udusíte.

Zmije místo trenéra

Normální lidé se hadího jedu bojí. Nenormální si ho jednou týdně vstřikují do břicha a nohou. Enzymy jedu mají údajně štěpit tuky v těle. Za čtyři tisíce eur.

Kolíček na nos

Když nebudete cítit vůni jídla, nebudou se vám na něj sbíhat sliny a bude vám jedno, jestli sníte zvadlý list salátu, nebo šťavnatý steak. Proto jedno z bláznivých doporučení zní – zacpěte si nos! Kolíček na prádlo je bolestivý, ale jsou zde přece i kolíčky pro akvabely.

Pálivá limonáda

Během tří až sedmi dnů pijete jen směs citronové šťávy, javorového sirupu, kajenského pepře a vody. A přestože Beyoncé na tekutou dietu přísahá, jojo – efekt se dostaví dříve, než dojíte první normální jídlo.

Injekce moči

Jeden z nejbizarnějších způsobů hubnutí přikazuje píchat si denně dávku moči těhotných žen. Hormony v něm údajně oklamou organismus. Ten uvěří, že jste těhotná , nastartuje metabolismus a dovolí vám jíst za dva a nepřibírat. Přinejmenším divné, což potvrdí nejedna těhotná.

Z lékárny

Pilulky na hubnutí, projímadla, léky na odvodnění, kapky na vyvolání zvracení. Zneužít se dá všechno, co opravdu nemocným pomáhá. Z projímadel zleniví střeva, močopudné léky vás odvodní až ke kolapsu, časté zvracení vám vezme zuby, rozežere sliznici a nadobro vám zničí pleť … V lepším případě skončíte na psychiatrii.

Cpěte se jak je libo

Sponzorováno

Na a poslední perla na závěr. Dieta spočívá v tom, že můžete snít co hrdlo ráčí, cokoliv a jekékoliv množství. Ale jen jednu hodinu denně. Pak dalších 23hodin nejíte nic, jen pijete vodu. A pak zase přijde Vaše hodinka, kdy můžete snít úplně vše na co přijdete a co se do Vás vleze během 60ti minut. Žaludeční vředy se už nemohou dočkat.

Co si dále přečíst?

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  1 komentář u článku “Drastické diety: Budete štíhlí, ale nemocní nebo mrtví”

  1. […] a efektivní, a stav vašeho těla a zdraví zlepší mnohem rozumnějším způsobem, než jsou šílené diety a očisty. Tyto tipy trenérů celebrit reálně fungují a díky nim se můžete těšit z božského […]

  2. Mirka napsal:

   Je to fakt nesmysl, zahrávat si se zdravím. Raději sportovat a omezovat sladkosti a tučné.

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva