Sponzorováno

Antigraviti Flyfit – cvičení opravdu pro všechny 4.83/5 (6)

antigravitiPamatujete, jak jste v dětství rádi lezli po stromech, dělali přemety, houpali se či viseli hlavou dolů? V dnešní uspěchané době, kterou trávíme ve škole, kancelářích či shrbení za počítačem do pokročilých nočních hodin jsme na tyto, tehdy tak přirozené, aktivity téměř zapomněli.
Flyfit je cvičení, které vám toto vše umožní. Vychází z různých technik Pilates, kalanetiky, baletu, gymnastiky, ale především z Antigravity jógy. Při cvičení totiž trávíte většinu času ve vzduchu. Základem Flyfitu je hammock, měkká elastická tkanina, ve které se můžete houpat, sedět, stát, či viset. O bezpečnost se určitě netřeba obávat, má nosnost až 500 kilogramů, a tak si v ní může zacvičit opravdu kdokoliv.

Sponzorováno

Cvičení FlyFit

Co se týče samotného cvičení, to probíhá v klidném tempu, přičemž se klade důraz na techniku ​​prováděných prvků a precizní zapojování jednotlivých svalů. Flyfit nabízí širokou škálu cviků, od posilovacích až po takové, při kterých si uvolníte celé tělo. Důležité je, že využíváte jen váhu vlastního těla a učíte se ovládat jej. Už po prvním cvičení se cítíte uvolněnější a zrelaxovaní, ale neznamená to, že byste své svaly zanedbali. Ty se o slovo přihlásí hned druhý den. Flyfit navíc napomáhá k lepší funkci metabolismu a díky poloze hlavou dolů se vám uvolní veškeré meziobratlové svaly. I když se Flyfit na první pohled může zdát náročný, pod dohledem cvičitelky by vám žádný prvek neměl dělat výrazné problémy.

TIP: Zkuste cvičení Tabata

Fly FIT pro všechny

Toto cvičení je určeno pro všechny věkové a váhové kategorie a také si ho zamilují i děti. Vyhnout by se mu však měly těhotné ženy a lidé s příliš vysokým krevním tlakem. Z dlouhodobého hlediska vám Flyfit napomůže zregenerovat a prokrvit celý organismus, zbavíte se bolestí zad, vaše chůze bude pružná a vzpřímená a endorfiny, které se při cvičení uvolňují vám dodají energii a dobrou náladu.

 

VIDEO: Antigraviti FlyFit

VIDEO: Jak se cvičí FlyFit

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva