Sponzorováno

Zdravý nápoj ze lněných semínek pro detoxikaci těla a hubnutí 4.84/5 (19)

Tento lahodný nápoj ze lněných semínek nabízí opravdu mnoho zdravotních výhod. Pomáhá při udržování požadované tělesné hmotnosti a udržuje vaši pleť jasnou a zdravou.Lněná semínka obsahují opravdu mnoho prospěšných živin, včetně vitamínů, minerálů, omega-3 mastných kyselin a vlákniny, která normalizuje a pozitivně upravuje práci střev.

Toto semínko má sílu eliminovat všechny nežádoucí toxiny ven z těla, umí normalizovat váš metabolismus, snížit hladinu cukru v krvi a perfektně reguluje chuť k jídlu.

Lahodný nápoj ze lněných semínek nabízí opravdu mnoho zdravotních výhod. Pomáhá při udržování požadované tělesné hmotnosti a udržuje vaši pleť jasnou a zdravou.

Lněné semínko absorbuje toxické sloučeniny z potravin, čistí střeva, a dodává tělu lecitin, který stimuluje metabolismus tuků. To se děje díky zmíněným omega-3 mastným kyselinám, které aktivují funkci potních žláz v těle, a tím pomáhají „tání“ přebytečného tuku v těle. To je důvod, proč jsou lněná semínka ideální produkt pro pomoc s hubnutím. Lněné semínko je prospěšné nejen pro samotný proces hubnutí, ale také pomůže udržet požadovanou tělesnou hmotnost.

Sponzorováno

Jak připravit nápoj ze lněných semínek

Připravte si tento nápoj 1 den předtím, než ho budete užívat. Třeba ve večerních hodinách předtím, než jdete spát. Přidejte do 1 litru vody cca 3 lžíce lněných semínek a nechte to tak přes noc. Za tu dobu, co nápoj ze lněných semínek připravujeme víme, že nejlepší je pro přípravu použít termosku, ale dobře vám poslouží i klasický hrnec.

Ráno slijte kapalinu, která vznikne. Měla by to být trošku gelovitá (slizká) směs. Pokud si tento nápoj připravíte ve večerních hodinách, druhý den ráno či dopoledne ho budete mít hotov.

Jak na dávkování tohoto nápoje?

Pijte 150 ml nápoje 3 až 4 krát denně, hodinku před jídlem. Opakujte tento postup po dobu 10 dní, pak udělejte 10 dní přestávku. Pokračujte v této kůře, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Při užívání tohoto nápoje nezapomeňte také cvičit a vaše váha půjde krásně dolů.

Vědci tvrdí, že účinky tohoto nápoje jsou individuální, ale pro dosažení nejlepších výsledků byste měli opakovat tuto kůru 3 krát až 5 krát.

Tento nápoj může být konzumován na snídani a večeři, pro lepší chuť můžete ho osladit trochou medu (nebo i stévií). Pravidelná konzumace bude mít také pozitivní vliv na vaši pokožku, která bude zdravější, pevná a pružná.

A co si o tomto skvělém semínku ještě přečíst?

VIDEO: Jak získat z lněného semínka maximum živin

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva