Sponzorováno

Převalování oleje v ústech a jeho účinky na zdraví – oil pulling jako elixír života 4.96/5 (70)

Oil pulling je prastarým lékem ájurvédy sloužící k detoxikaci organismu.

Oil pulling je prastarým lékem ajurvédy sloužící k detoxikaci organismu.

Oil pulling je terapie, se kterou objevíte tajemství dlouhověkosti. Dokáže léčit a výsledky uvidíte i na zářivě bílém úsměvu. Bakterie, hnis, plísně, toxiny či hleny – to vše na sebe dokáže navázat olej přímo z ústní dutiny. Vyzkoušeli jsme za vás. Jak to dopadlo?

Oil pulling – Podložený výzkumy a důvěrou odborníků

Oil pulling je prastarým lékem ajurvédy sloužící k detoxikaci organismu. Podle doktora F. Karachi dokáže panenský olej lisovaný za studena vyvolat nezvykle jednoduchý proces hojení a uzdravování. Po jeho přednášce před onkology a bakteriology kvůli pochybnostem odborníků začaly probíhat výzkumy účinnosti terapie. Většina výsledků potvrzuje efektivní léčbu nejrůznějších onemocnění a dokáže předejít mnoha chirurgickým zásahům a podpůrné chemické léčbě, která má mnoho vedlejších účinků.

Převalováním oleje v ústech lze vyléčit buňky i složitější tkáně

Vytahováním škodlivin pomocí aktivovaných enzymů přes ústa lze vyléčit buňky i složitější tkáně, lymfatické uzliny, samostatné orgány a tělo se zbavuje toxinů bez narušení přirozené zdravé mikroflóry. Karachi je toho názoru, že lidské bytosti dosahují jen polovinu života, přitom by se mohly dožívat ve zdraví do 140 let, a to právě realizováním olejového rituálu.

Doktor Karachi s podporou mnoha světových odborníků tvrdí, že přírodní terapie oil pulling dokáže kromě zkažených zubů léčit i těžké nemoci jako je trombóza, ekzémy, artritida, záněty, onemocnění srdce, ledvin, meningitidu, diabetes, hormonální poruchy, problémy s trávením či dokonce leukémii, rakovinu, AIDS, chronické infekce a mnohé další.

Proč převalování oleje v ústech vyzkoušet?

Jde o nejjednodušší přírodní terapii, která si získala důvěru milionů lidí. Svědčí o tom výpovědi těch, kteří oil pulling vyzkoušeli sami na sobě a jako důkaz dokumentovaly výsledky, které se nejzřejmější ukázaly právě v změnách v dutině ústní, a to bez jakýkoliv jiných zákroků chemie či dentálního hygienika. Zuby jsou po používání terapie viditelně bělejší, sklovina je pevnější, dásně zdravější, nepříjemný zápach se ztrácí a ačkoli to zní neuvěřitelně, redukují se i kazy a zuby drží pevnější.

Jaký olej zvolit?

Ani vy nevěříte? Za vyzkoušení přece nic nedáte a co by člověk neudělal pro bezbolestnou cestu ke zdraví bez jakýchkoliv nežádoucích následků, ne? Postup je navíc velmi jednoduchý a bude vám stačit jen BIO panenský olej lisovaný za studena. Pozitivní účinky byly přezkoumány se slunečnicovým, olivovým, sezamovým a kokosovým olejem. Jakékoliv jiné oleje nemají prověřenou záruku účinnosti.

Sponzorováno

Jak na to?

My jsme za vás vyzkoušeli panenský kokosový olej, který již léta používáme na nejrůznější účely. Jeho vůně a chuť je podle nás na terapii oil pullingu nejpříjemnější, ale možná je to jen zvykem. Výběr ze čtyř výše zmíněných olejů je na vás.

Ráno hned na lačný žaludek si dejte lžičku oleje do úst (při rozpuštěném oleji polévkovou lžíci)! Na manipulaci s kokosovým olejem by se obecně neměla používat kovová lžička. Volte spíše dřevěnou nebo plastovou. 15-20 minut si ho přehazujte v ústech, pod jazykem a mezi zuby. Dejte si pozor, abyste jej nepolykali. Myslete na to, že na sebe váže vše, co chcete dostat z těla ven.

Po dvaceti minutách jej vyplivněte do sáčku a vyhoďte do koše, ne do odpadu pro jeho tuhnoucí konzistenci. Měl by mít vodovou konzistenci a bílou barvu. Pokud vidíte, že je zbarvený dožluta, nebyl v ústech dostatečně dlouhou dobu. Můžete si dát na pár minut ještě jednu lžičku nového oleje. Pokud je bílý, ústa si důkladně vypláchněte čistou vodou a umyjte si jazyk a zuby kartáčkem bez použití pasty, případně jen prstem. Umyvadlo po vyplachování úst pořádně umyjte!

Zkušenosti z praxe

„Oil pulling je to nejlepší z přírodní medicíny co jsem kdy vyzkoušela. Úplně mě dostal! Opravdu neskutečné jaké je to jednoduché a přitom účinné. Měla jsem velký problém a smutné myšlenky při každé návštěvě zubaře. Neustále jsem poslouchala jakou mám slabou sklovinu a hodně mezizubních kazů. Minulý týden mě však moje zubní lékařka velmi mile překvapila superlativy na účet mých zubů. Prý je vidět, že se o ně dobře starám a mám pevnou sklovinu. Kazy žádné. Při poslední návštěvě tvrdila přesný opak. To mě přesvědčilo, že oil pulling je nad zlato! A vidím to i sama. Dásně mi při čištění přestaly krvácet, úplně se mi přestal tvořit plak a kdykoliv si během dne projdu po zubech, jsou hladké. Žlutý nádech je stále bledší a zuby jsou tak bělejší. Navíc cítím, že můj metabolismus pracuje na 100%. Čistí se mi pleť, už mě nenafukuje a nezávodní. Tak jednoduché a můj život se změnil k lepšímu!“ Jarka, Tábor

„Já jsem praktikoval oil pulling dva měsíce. Dostával jsem komplimenty od okolí, jak mi krásné zbělely zuby a ptali se mě jakou zubní pastu používám. Jsem vděčný za šíření této terapie po světě. Cítím se výborně!“ Martin, Aš

A co vy? Zkoušeli jste někdy převalování oleje v ústech? Budeme moc rádi za komentáře pod článkem.

VIDEO: Oil pulling / Převalování oleje – 5 benefitů/zdravé zuby

Sponzorováno

Zdroje článku

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

Autorem článku je naše redakce

Tým rehabilitace.info (více o nás)

 

Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


Štítky: , ,

Přečtěte si také naše další články

 

Zatím žádné komentáře

Zanechat komentář ke článku

Zpráva