Sponzorováno

Jaká je vaše výmluva? Matka 3 dětí provokuje sexy postavou 4.89/5 (9)

provokuje-sexi-postavouMaria Kang nedávno na sociální síti zveřejnila fotografii, na níž se vedle jejích tří synů vyjímá hlavně Mariina dokonale vysportovaná postava. Fotografie, na které se matka ptá „Jaká je vaše výmluva?“ vyvolala bouřlivé reakce.

Maria Kang, 32-letá matka tří dětí, vyvolala vlnu pobouření, když na sociální síti nedávno zveřejnila provokační fotografii. Rodačka z Los Angeles na ní pózuje v krátké sportovní soupravě spolu se svými třemi dětmi. Nad fotografii se sexy postavou je napsáno – „Jaká je vaše výmluva?“. Pod fotografií, kterou si prohlédlo již přes 16 milionů lidí, se okamžitě spustila vlna bouřlivých reakcí. Ty ženu označili za „šikanérku obézních“ a fotografii za „urážející“. Maria se však brání.

„Chtěla jsem v ženách vzbudit nový postoj – pokud to dokáže ona, dokážu to i já. Prostě jsem si z cvičení udělala prioritu,“ uvedla Maria. Přestože má doma tříletého, dvouletého a osmiměsíčního syna, může se pochlubit postavou, kterou jí nezávidí jen matky. V televizní show Today tento týden prozradila, že pět až šestkrát do týdne tráví každé ráno asi hodinu posilovacím a kardio tréninkem. Ráno vstává v 6:30, aby se vrátila včas a mohla začít „krmit, uklízet a hrát si se syny“.

Kromě toho se stíhá věnovat i neziskové organizaci Fitness without Borders, která propaguje cvičení a pohyb na školách av místních volnočasových centrech. „Vypěstovala jsem si výdrž. Rodila jsem tři roky po sobě, dokážu to,“ uvedla na margo plného rozvrhu.

Sponzorováno

Pod zmiňovanou fotografií se objevilo téměř 20 tisíc komentářů. Rozhořčená matka dvou dětí Sarah napsala: „Doufám, že si uvědomujete, že jste lidi nejen urazila, ale i ranila. Jsem zanícená běžkyně. Často běžím s mými dětmi v dvojkočárku. Vypadám jako sportovkyně? Ne – většina lidí, kteří mě neznají, mi nevěří, že běhám půlmaratón. Z lidí jako jste vy mi je do pláče, protože vím, že bez zásahu plastického chirurga se nikdy nezbavím převislé kůže a nikdy nebudu vypadat jako vy. Takže jakou mám výmluvu? Nemám takový skvělý genetický základ jako vy.“

Maria Kang uvedla, že fotografií lidí nechtěla urazit, jen inspirovat. „Věděla jsem, že to bude příliš velké sousto. Je mi líto, že jste fotografii interpretovali v negativním smyslu,“ omluvila se komentujícím.

I Maria bojovala s genetikou

„Nebudu zacházet do detailů, ale i já jsem bojovala s genetikou, měla jsem poruchy nepřijímal potravy, pracuji ve dvou organizacích, nemám chůvu a nepracuji jako osobní trenér. Nebudu ani zmiňovat, jak těžce jsem během těhotenství odolávala chuti na zmrzlinu, hranolky a čokoládu, ale nebrala jsem své rostoucí bříško jako výmluvu na to, abych nežila aktivně. To, jak jste to celé pochopili, není moje vina, ale vaše. První krok k tomu, abyste uchopili život, tělo a osud do vašich rukou, je ovládat myšlenky, které se vám premieľajú hlavou. Možná bychom měli kolem lidí přestat chodit po špičkách a dostat se k pointě,“ uvedla matka.

„Chtěla jsem lidi jen inspirovat. Chtěla jsem říct: ‚Vím, že si myslíte, že nemáte čas, když máte děti. Ale pokud to dokážu já, dokážete to i vy,'“ dodala Maria.

Co si dále přečíst na toto téma?

VIDEO: Rozhovor s Marií King

Sponzorováno

Zdroj obrázku: www.dailymail.co.uk

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  2 Komentářů u článku “Jaká je vaše výmluva? Matka 3 dětí provokuje sexy postavou”

  1. Filoména napsal:

   Tak to je geniální matka, jen by mě zajímalo, kam ty děti od půl 7 asi dává?

   • Mat napsal:

    Typicky českej přístup „dokonalé matky“ ….. nejsem příznivce věčného otloukání vět o výmluvách o hubu , ale co dokazou cesky jsou nehorazný kecy…. chlapa by nejradeji mely jak modela ze stranek časopisu ale samotné kynou a jen si stezujou a maji kecy s tim ze maj deti….. ono se to krasne keca o tom jak v americe jsou obezni lidi ale kdyz clovek vyjede za hranice zjisti ze to tak horký není … tady je jich víc a převážně žen. Bohužel dnes už to mnohdy nejsou ani matky od dětí ale proste kysny co umi jen drepet u TV a FB :D

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva