Jak na pevný a sexy zadek? Vsaďte na dřepy. 4.81/5 (21)

Sponzorováno

Jak na pevný a sexy zadek? Vsaďte na dřepy.Krásný zadeček je snem mnoha žen a samozřejmě i mužů. Ovšem pojem krásný zadeček se může v mnohém různit. Někdo považuje krásný zadeček za vystouplý, jiný sází na útlejší linie. Někdo má rád zadeček ve stylu Kim Kardashian a jiní mají o krásném zadečku zcela jinou představu. Ať tak nebo tak, krásný zadeček není zadarmo, to ani náhodou!

Dřepy vedou k vytvarovanému zadku

Pokud ještě nejste jeho majitelkou, ale hrozně byste chtěla, vsaďte na dřepy! Dřepování to je dřina! Ovšem taková, která se vyplatí! Pravidelné dřepy zaoblí váš zadeček tím správným stylem. Zpevní jej a dodá mu krásnou linii. Pojďte se proto podívat, jaké druhy dřepů existují, jak dlouho a kde všude se dají cvičit!

Zpočátku uděláte sice jen pár dřepů, postupem času však tento počet budete zvyšovat a pak už nebudete vědět, kdy s dřepováním skončit. Před tím, než začnete číst tento článek, musíme vás varovat. Vedlejším účinkem pravidelného cvičení bude jistě a určitě krásný zadeček. Pak budete mít nehoráznou a neodbytnou chuť svůj zadeček všem ukazovat. Rovnou si tak zařiďte fotografa, který s vámi nafotí odvážné snímky. Snímky, které dáte dárkem svému partnerovi. A termín, na kdy si fotografa máte objednat? Řekněme tak za měsíc pravidelného cvičení?

Není dřep, jako dřep, všechny vám však zajistí zadeček krásný na pohled!

1. Zkuste dřepy s židlí a nohy od sebe

Dřepy lze dělat různým způsobem. Zpočátku si na pomoc můžete vzít židli a dřepovat s ní (opřít se o ni). Postupem času uvidíte, že k dřepům žádnou podporu nepotřebujete. Nejčastějším typem dřepů je ten, kdy se mírně rozkročíte a pomalu dřepujete. Přitom máte špičky nohou otočené mírně do strany (jako baletka).

2. Zkuste dřepy s nohama u sebe

Pak můžete dělat dřepy, kdy nohy dáte blíže k sobě. Také jsou známe vězeňské dřepy, kdy se rozkročíte a zadečkem jdete úplně dolů. V dolní pozici chvilku vydržíte a dřep znovu opakujete.

3. I dřepy s výskokem

Oblíbené jsou i dřepy s výskokem. Vlastně vy sami se můžete stát vlastním trenérem a určovat si způsob dřepů. Dřepy můžete i libovolně střídat.

Sponzorováno

Kolik dřepů? Toť otázka!

Otázka žen, kolik mám dělat dřepů, abych měla krásný zadeček, je velmi častá. Zde platí pravidlo. Chcete větší zadeček? Dělejte méně dřepů s větší zátěží! A po tomto cvičení nejlépe snězte něco výživného – banán, tvaroh, vločky a další výživné potraviny vaše svaly vyživí, vy se tak budete pyšnit krásnějším a plnějším zadečkem.

Jó, to pokud chcete zadeček menší, musíte na to maličko jinak. V tomto případě se doporučuje dělat větší počet dřepů s menší zátěží. To znamená, že k dřepům si nemusíte brát činky ani jiné závaží. Ale dělejte jich víc.

Kde všude a jak často lze dělat dřepy?

To je další otázka žen toužících po krásném zadečku. Obecně platí, že se musíte řídit podle vlastní kondice. Protože nekonečná série dřepů, kterou předvádí zkušená cvičitelka na videu na internetu by vás mohla poslat na nemocenskou dovolenou!

Opravdu, zde si není radno zahrávat. Proto pokud nemáte zkušenosti s cvičením a dřepy, jděte na to polehoučku. Většina žen se do dřepování pustí tak náruživě, že druhý den pomalu nemůže ani dosednout na záchodovou mísu. A právě přepětí svalů zbrzdí vaše úsilí hubnout. Přecvičení svalů mnohdy může znamenat i svalovou horečku a ta vás může od hubnutí odpoutat i na celý týden, ne-li víc!

Ohledně místa, kde cvičit? Cvičte doma, venku, na veřejných záchodcích. Prostě všude tam a vždycky v době, když máte chuť dřepovat. Od dřepů vás může odradit pouze příliš těsná sukně! Jinak k dřepům nepotřebujete vůbec nic!

Také vy toužíte po sexy zadečku? Vsaďte na dřepy! A nezapomeňte se odměnit návštěvou fotografa, který vaše úsilí zvěční! Krásné a sexy fotky můžete dát jako dárek svému partnerovi.

Co si ještě přečíst na téma pěkného zadku?

VIDEO: Dřepy na nohy a zadek

VIDEO: Jak správně cvičit dřepy?

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva