Sponzorováno

Medicínský rekord: Indka čekala desaterčata. Příběh však neměl šťastný konec 5/5 (1)

Medicínský rekord: Indka čekala desaterčataV Indii zaznamenali medicínský rekord, když jedna žena z odlehlé vesničky čekala desaterčata. Miminka se hlásila na svět předčasně pokud porodu došlo již v 12. týdnu. Ani jedno z nich nepřežilo.

Sponzorováno

Žena z odlehlé vesničky v indickém státě Madhjapradéš porodila desaterčata, což byl medicínský rekord, informovala tisková agentura Sinchua. Bohužel, všech deset dětí zahynulo, naštěstí přežila alespoň matka.

Devět dětí porodila na cestě do nemocnice

Devět dětí porodila 28letá Indka cestou do nemocnice v okrese Réva, desáté dítě se s pomocí porodníků narodilo na klinice Sandžaja Gándhího.

Sponzorováno

Všechny děti přišly na svět mrtvé, měli necelých 12 týdnů. Podle lékařů šlo o dosud největší počet plodů v jedné děloze.

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva