Sponzorováno

Sex po porodu – jak se k němu vrátit? Jak na to? 4.8/5 (10)

Sex po poroduNa první pohled se toto téma může zdát absurdní, ale na ten druhý – mnohé ženy a zejména mnozí vědí přesně o čem mluvíme. Důvodů, proč se ženy po porodu jen těžko a zdlouhavě vracejí k původnímu milostnému životu je více.

Máme pro vás pár návodů, které by měly pomoci. Sex je přece skvělá věc, a do vztahu stále patří a naplňuje ho.

Organizace, organizace, organizace …

Tři základní body jak zvládnout dítě i manželství. Není to jednoduché a nejde to hned. Ale po pár týdnech se vše krásně upraví, vy se naučíte rozeznávat signály svého děťátka, mléko vám přestane vytékat jako z fontány Di trevi, přestanete vzlykat při dojemných scénách v telce.

Dobrá zpráva: možná se stihnete i najíst. To vaši náladu výrazně zlepší!

Snažte se fyzicky zotavit

Nejde o to, shodit kila. Vždyť krásné a atraktivní mohou být ženy, které mají kila navíc. Starat se o sebe, udělat se „krásnou“, a občas si vyčistit zuby před dvanáctou na oběd a učesat se – to stojí za to.
Vyberte zpod vany zapadlý make up, kupte si novou rtěnku, pokud star8 už nemá tvar a udělejte si alespoň čas od času vycházku s děťátkem „jako ze žurnálu“. I když se tak možná v té chvíli necítíte, obdivné pohledy vám hned zvednou náladu. Budete se cítit MNOHEM líp. A usmívejte se, máte na to důvod – máte nádherné děťátko a prsa jako krásné bohyně na řeckých sochách …
A co tak zlepšit si náladu novým tričkem s elegantním výstřihem?(resp. co tak zlepšit partnerce náladu novým tričkem?)

Sponzorováno

Půjčte děťátko a udělejte si intimní chvilku

Zkuste občas „půjčit“ děťátko příbuzným a udělat si chvíli pro sebe. Hlavně, když máme první děťátko, tak je tato chvíle oddalováním jak nejvíc můžeme a to „užívání si“ je plné strachu o život našeho špunta. Ale i vaše mamka (dokonce i tchyně) vychovala dítě. Nebojte se, že nebude vědět co s ním. Je dost pravděpodobné, že z něj nespustí oči ani na vteřinu.

Nemusí jít hned o sex

Udělejte si intimní chvilku s partnerem, nemusí jít hned o sex (raději ho na to dopředu upozorněte), dejte si společně večeři při svíčkách a možná zjistíte, že mluvit o intimních záležitostech s milovanou osobou není až tak těžké, jak jste mysleli.
Tak či onak, na první sex raději počkejte. Nenuťte se do toho, jednou to přijde. Jsou ženy, které utíkají z porodnice, aby sex po porodu stihli co nejdříve. Mentalitu a důvody bych sama chtěla znát.

Sponzorováno

Jsou ženy, které „nevydrží“ ani do konce šestinedělí (to byste snad, pro jistotu mohli) a už jsou připraveny a na milování se těší. Jsou ale i ženy, které ještě rok po porodu sex odmítají – v tomto případě již hledejte jiné příčiny.

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Dara Slánská (více o nás)

   

  Dara má na starosti ženská témata v našem magazínu. Má rozhled, životní zkušenosti, ráda bloguje. Mezi její oblíbená témata patří zdravý životný styl, cvičení, ženská krása a obecně problémy, které trápí něžnější část populace. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva