Sponzorováno

Organické barvy na vlasy – znáte je? 4.67/5 (15)

Jak na vlasy bez lupů?

Organické barvy na vlasy?

Novou přírodní barvu na vlasy si nepleťte s henou. Tato je vhodná pro všechny typy vlasů, i pro barvené. Nabarví, dodá objem, vyživí, rozjasní a dlouho vydrží.
Objevte přírodní barvy, které nejsou žádná hena a fungují spolehlivě. Romana jim propadla před půl rokem a hlavu zamotaly nejen jí.

„Kamarádi muži se mě ptají, co to mám s vlasy. Mé suché a věčně žehlené kudrny jsou až dětsky zdravé,“ těší se spolumajitelka útulku pro psy v nouzi. Posezení v kadeřnickém křesle si užívá spolu s ní i Katka, která se nad hlavami sklání a už jí do nosu neproudí chemické výpary. „Zpočátku jsem organickým barvám nevěřila. Čekala jsem, kdy narazím na hranice přírody,“ dočkala se kadeřnice pouze toho, že někomu některé odstíny působí o něco déle.

Ale ať již přírodní, barvené nebo melírované vlasy, suché, kudrnaté, mastné, dlouhé, unavené či dokonce šedivé a jemné, přírodní luxus z Holandska si s nimi poradí. Nabarví je, dodá jim objem, vyživí, rozjasní, zbaví maštění … Jakoby vlasy dostali vše, co jim chybělo k přirozené dokonalosti.

Sponzorováno

Příroda je luxus

Barvy dokáží přesně to, co kadeřnická chemie. „I z organických barev si namíchám jakýkoliv odstín, zlatavý i měděný, nebo i studenější než studený, který se z klasických barev míchal těžko,“ pochvaluje si kadeřnice, kterou těší i to, že barvy vlasy neničí.

Jsou plné výtažků z bylin, rostlin a ovoce, obsahují vitamíny a žádný amoniak. Jeho práci odvedou pekařské kvasnice, které vlas otevřou a vpustí do něj barvy. Možná i dobrý pocit z organické kosmetiky prospívá kráse vlasů. A vůně, která se vznáší ve vzduchu při stylingu.

Na denním světle působí barva ještě přirozeněji a plno. Ani slunce z ní nevytáhne měděné odlesky, které Romana na svých vlasech tak nenávidí. „Viděla jsem magické křiklavé odstíny namíchané z organických barev, ale mně to takhle vyhovuje,“ těší se, protože ví, že k chemii se již nevrátí. Ani kdyby ji zasáhla finanční krize.

Svěřte se do rukou profíka

Sponzorováno

Na českém trhu najdete asi pět značek, které se pyšní přívlastkem přírodní barvy na vlasy. Nemají většinou žádnou certifikaci, protože i tak je v nich samozřejmě dost chemie. Důležitá je ovšem absence těch nejtoxičtějších látek a co nejvyšší obsah organických a pečujících složek. Přírodními barvami na vlasy dosáhnete celkem bez problémů i blond odstínů. V několika českých kadeřnictvích jsou dostupné italské značky Rolland a Philip Martin´s, přičemž značka Rolland má zároveň standardy pro salony, které chtějí fungovat v ekologické rovině, a může vašemu salonu udělit certifikaci. Pokud se pokoušíte o nějaký větší barevný experiment, určitě doporučujeme návštěvu kadeřníka.

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva