Sponzorováno

Jak zvětšit poprsí bez operace? 4.8/5 (5)

zvětšení prsouPřirozená velikost boků a prsou je určena několika faktory: genetikou, stravou a cvičením. Pokud jste ektomorfní (vyhublý) typ, s tenkými a hranatými křivkami, musíte změnit jídelníček, nabrat na váze a cvičit, abyste měli alespoň nějaké obliny, i na hrudníku. Můžete také zvážit estrogenní čínské bylinky, které umí stimulovat produkci estrogenu, což vede k nárůstu prsou. Které další potraviny způsobí, že se vám dá hrudníkový tuk do pohybu?

Vyvážená strava

Doporučuje se jíst pestrá strava plná ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků, mléčných produktů, plus ořechy a nenasycené tuky. I libové proteiny jako ryby, vejce a kousky hovězího masa a drůbeže mohou přispět k rychlejšímu nárůstu prsů.

Proteiny a tuky

Přidejte nenasycené tuky do každého jídla a občerstvení. Obsahuje je olivový a řepkový olej, lněná semínka a pod. Nacházejí se ve všech druzích ořechů jako jsou mandle, vlašské ořechy, kešu, i piniové oříšky. Vlašské ořechy mají až 20 gramů tuku na čtvrtinu šálku a z tohoto množství jen dva gramy jsou nasycené tuky, což je výborné jídlo pro zvýšení velikosti poprsí.

Čínské bylinky

Některé tradiční čínské bylinky mohou pomoci vyformovat ženskou postavu tím, že stimulují produkci estrogenu, který nám vyrábí křivky. Běžně používaná bylinka s estrogenem je kořen lékořice.

Většina výrobků z lékořice jako jsou bonbóny jsou silně zpracovány a uměle ochucené. Tyto potraviny nemají žádný známý vliv na lidské hormony. Pokud chcete čistou složku, užívejte doplňky výživy s lékořicí. Jejich konzumací dochází ke zvýšení hladiny estrogenu a prolaktinu, dvou hormonů, které mohou zvýšit velikost prsou. Lékořice je kromě toho populární svými pozitivními účinky na zdraví starších žen. Potlačuje totiž nepříjemné příznaky menopauzy.

Sponzorováno

Kmín

Přidejte do stravy více kmínu. Buď do vašich oblíbených jídel nebo do čaje na podporu chuti a přispějete lze ke zvětšení mléčné žlázy ve vašich prsou. Laboratorní testy totiž prokázaly, že malým savcům narostl hrudník právě po použití kmínu ve stravě. Studie na lidech však dosud nebyly zdokumentovány.

Mléko

Reprodukční hormony, jako je estrogen a prolaktin jsou nezbytné pro laktaci u všech savců. Všechny mléčné výrobky obsahují stopová množství těchto hormonů. Jejich hladiny mohou být vyšší v mléce skotu léčených rekombinantním růstovým hormonem. I když odborníci nesouhlasí, že mohou mít vliv na lidskou biologii, teoreticky mohou stimulovat růst prsní tkáně u žen.

Tip na čtení: Jak na krásná ňadra s přibývajícím věkem?

Sója

Tato složka ve stravě má také zvětšovací vlastnosti tím, že obsahuje izoflavony. Jde o přírodní rostlinné složky, které jsou chemicky podobné estrogenu. Celé sójové boby jsou jeden velký koncentrát přírodního zdroje izoflavonů, který se nachází také ve zpracovaném tofu. Vysoce zpracované sójové sýry obsahují málo nebo žádné hormonální sloučeniny.

Fenykl

Fenykl má vůni a chuť podobnou kořenu lékořice. Obsahuje estrogenovou sloučeninu. Bylinkáři doporučují fenykl jako lék při problémech s kojením. Strava bohatá na fenykl sice nikdy nenahradí silikonový implantát, ale mohla by přispět k velikosti prsou. Zvažte použití fenyklu jako stolní zeleniny, na těstoviny, do omáček nebo jako zálivku.

TIP: Podívejte se jak na zvětšení prsou.

VIDEO: 8 cviků pro pevnější ňadra

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  2 Komentářů u článku “Jak zvětšit poprsí bez operace?”

  1. terka napsal:

   krásná stránka ale u toho videa si na ty prsa tlačila? nebo ty ruce měla jenom před sebou?? děkuji za odpověd.. :)

  2. admin napsal:

   nene netlačila, jakoby spojit ruce prsty a tahat od sebe ;)

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva