Sponzorováno

10 rad jak předcházet rakovině 4.8/5 (5)

Níže uvádíme 10 nejdůležitějších rad, které uveřejnil Svaz amerických diabetiků na konferenci v Chicagu. Ačkoliv je většina rád už všeobecně známá, mnozí z nás přece nedělají maximum v zájmu toho, aby snížili riziko vzniku nádorových onemocnění.

1. Pokuste se zůstat takoví štíhlí, do jaké míry se to dá, ale bez toho, abyste byli podvyživení.!

2. Hýbejte se denně alespoň 30 minut!

3. Vyhýbejte se konzumaci slazených nápojů, snižte příjem jídel s vysokým obsahem kalorií, zejména těch, které mají nízký obsah vlákniny a vysoký obsah přidaného cukru!

4. Konzumujte mnohem více zeleniny a ovoce!

5. Vyhýbejte se konzumaci nekvalitního masa a masných výrobků pocházejících ze zvířat chovaných za nepřirozených podmínek!

6. V případě, že konzumujete alkohol, pokud jste muž, omezte jeho konzumaci na 2 pohárky denně, pokud jste žena nekonzumujte více alkoholu než 1 pohár denně!

Sponzorováno

7. Snižte používání draselné soli, resp. konzumaci výrobků, které jsou konzervované draselnou solí!

8. Používejte výhradně výživové doplňky na přírodní bázi!

9. Pro dítě je nejlepší, pokud bude minimálně do šesti měsíců kojeno, a až potom začneme s přikrmováním různými nápoji a později jídly!

Sponzorováno

10. Pacienti vyléčení z rakoviny mají také dodržovat rady jak předcházet vzniku rakoviny! „Výživové doplňky vynikající kvality vyrobené výhradně z přírodních látek pro pacienty postižené rakovinou či jinými civilizačními onemocněními, jakými jsou vysoký krevní tlak, vysoký obsah cukru v krvi, vysoký obsah cholesterolu a pod.

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva