Všestranný cvičební přístroj MoonSurfing vám dá do těla 4.73/5 (11)Zkusíte moonsurfing i vy?

Zkusíte moonsurfing i vy?

Pokud chceme zhubnout, bez pohybu se rozhodně neobejdeme. Jenže najít vhodnou pohybovou aktivitu, nejlépe z domova, která nezabere příliš míst ani mnoho času se zdá být téměř nemožné. Výrobci sportovních potřeb však nelení a neustále inovují již vynalezené přístroje, které přichází na trh v úplně novém kabátě.

Pod názvem MoonSurfing se ukrývá stepper, tedy cvičební pomůcka, která vám může pomoci dokonale protáhnout celé tělo. Navíc se nejedná o klasický stepper, ale přístroj, se kterým lze udělat až 20 různých cviků. Pojďme si tento přístroj více přiblížit.

Domácí posilovna snadno a rychle

Jistě nejvíce oceníte cvičící přístroj, který je skladný, není příliš hlučný a také dobře vypadá. Rotopedy a orbitreky jsou sice výborné cvičící nástroje, ale zaberou příliš mnoho místo a jsou těžké na přemístění. V současné době si získaly značnou oblibu steppery. Jenže jejich nevýhodou je skutečnost, že jsou poněkud hlučné a cvičení na nich jednotvárné.

V současné době je možné pořídit si stepper Moonsurfing, což je cvičební pomůcka nápadně podobná klasickému stepperu, avšak na první pohled je vidět, že jde o trošku jiný systém.

Tento cvičební přístroj se zaměřuje zejména na problémové partie, kterými jsou nohy, hýždě a břišní svaly. Tento přístroj můžete využít pro různé formy aerobního cvičení, díky kterému se tělo zpevní a výsledky se brzy dostaví.

MoonSurfing zaujme na první pohled velice chytrým a propracovaným designem. Celé cvičení probíhá na bázi mírného pohupování a je velice účinné, výrobce dokonce uvádí, že si s ním doma vytvoříte domácí posilovnu.

MoonSurfing – jednoduchý, ale velice účinný

Uživatelé jistě ocení také skutečnost, že přístroj není třeba zdlouhavě montovat a nastavovat. MoonSurfing je malý a skladný. Výrobce si dal záležet na kompaktním a vkusném designu. A co je ze všeho nejlepší, není třeba nic nastavovat, jakmile přístroj vyndáte z krabice, můžete jej okamžitě začít používat.

Zpočátku vám cvičení možná přijde trochu nestandardní, ale vše je pouze o zvyk. Jakmile si jednotlivé cviky osvojíte, můžete nerušeně cvičit třeba každý den u televize.

Vybalancujte si krásnou postavu

Ačkoliv se jedná o stepper, jeho použití lze přirovnat spíše k balanční plošině. Cviků, které lze na tomto přístroji vykonávat, je celá řada. Základním cvikem je klasické pohupování ze strany na stranu svou vlastní vahou.

Balancování patří mezi nejúčinnější cvičení vůbec, neboť má řadu pozitivních účinků. Nejenže si zlepšujete koordinaci a držení těla, ale také zapojujete mnoho svalových skupin. Součástí balení je také posilovací guma, která umožňuje posilování také horních partií.

Cvičení je zábava

Jistě většina z vás stále přemýšlí o tom, jaké cvičení zvolit pro domácí použití. Zejména v bytě jsme značně limitovaní prostorem a také hlukem, který přístroj vydává. Výrobci stepperu MoonSurfing vzali toto všechno na vědomí a přišli s všestranným přístrojem, s nímž je cvičení zábava.

Cvičit na něm mohou úplně všichni bez ohledu na pohlaví, kondici a věk. Ženy si tak mohou nenásilnou formou zpevnit postavu po porodu, starší lidé zlepšit fyzickou kondici bez větší zátěže kloubů a dokonce i malé děti si mohou s tímto přístrojem pod dohledem rodičů užít spoustu zábavy. Lze tedy říci, že MoonSurfing je určen pro potřeby celé rodiny.

Základní vlastnosti

Tento přístroj hravě nahradí běžné posilovací přístroje, je skladný a praktický, vhodný k domácímu cvičení. Lze na něm praktikovat až 20 cviků. Krásně se na něm protáhnete a vytvarujete postavu. Přístroj unese až 100 kilogramů zátěže, sám váží necelých 7 kilogramů. Z pohodlí domova tak můžete účinně cvičit, aniž byste rušili své okolí.

Tak co, zkusíte ho?

VIDEO: MoonSurfing – moderní, všestranný cvičební přístroj

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva