Sponzorováno

Magické rukavičky: Vyzkoušejte magii neinvazivního faceliftingu 4.67/5 (3)

Magické rukavičky: Vyzkoušejte magii neinvazivního faceliftinguOmlazení a osvěžení pleti jde i bez radikálních zákroků. Magické rukavičky vykonají stejnou službu jako operační facelifting, ale bez nepříjemné rekonvalescence, otoků a modřin. Poradí si s vráskami, oživují a vypínají pokožku a také vás příjemně namasírují.

Dosáhnout hebké a oživené pokožky bez vrásek, jizviček a pigmentových skvrn lze dosáhnout mnohem jednodušeji než operativním faceliftingem. Metoda Magické rukavičky New life, zvaná také virtuální mezoterapie – je sice méně známá, ale bezbolestná a účinná. A navíc zpevňuje ochabující kontury obličeje.

Na rozdíl od invazivního faceliftingu, tato metoda není tolik radikální a nemusíte se tedy trápit s pooperační péčí a hojením otoků a modřin. Liší se i od klasické mezoterapie, která spočívá ve vpravování účinných látek do pokožky pomocí jehliček – virtuální mezoterapie je neinvazivní, používá se speciální aktivátor kožních buněk, který pokožku omlazuje a zpevňuje.

V obou případech je výsledek jednoznačný, zlepší se stav vaší pokožky a obnoví se v ní fyziologické procesy, jako je zlepšení mikrocirkulace, lymfatická drenáž a zvýšení prokrvení podkoží.

Masáž je rychlá a bezbolestná

Na ošetření se nemusíte nijak připravovat, musíte si pouze odložit všechny kovové šperky. Ošetřující personál si poté navlékne speciální rukavičky se stříbrným vláknem, které jsou napojeny na přístroj New Life B.E.A.M a provede speciální masáž obličeje a krku.

Sponzorováno

Během této masáže se zlepšuje metabolismus kůže a zpevňují se obličejové svaly. Po ošetření může být vaše pokožka mírně narůžovělá, ale i přesto se můžete ihned nalíčit a netrápit se s rekonvalescencí.

Zlepšení je viditelné ihned

Vyhlazení drobných vrásek a celkové omlazení pleti je vidět okamžitě a následující den ještě intenzivněji. Výsledky můžete pozorovat v oblasti kolem očí. Omlazující efekt ještě chvíli vydrží, ale protože se jedná o neinvazivní metodu, pro dlouhodobější efekt doporučujeme ošetření několikrát zopakovat.

Během příjemné masáže se prokrví vaše pokožka, zlepší se výživa a metabolismus kůže, zpevní se kontury ve tváři a redukuje se počet vrásek. Dá se použít i v případě, že máte obličej ošetřený botulotoxinem, nebo obličejovou výplní. Přípravek regeneruje pleťové buňky a zvyšuje biosyntézu kolagenu.

A takto vypadají Magické rukavičky v praxi

A takto vypadají Magické rukavičky v praxi

K čemu se dá přístroj ještě využít?

Sponzorováno

Magické rukavičky jsou napojeny na přístroj New life B.E.A.M., který nabízí i řadu dalších programů, např. možnost zpevnit břišní svaly apod. Některé programy lze kombinovat s ošetřením s magickými rukavičkami a ušetřit tak nejen, čas ale i peníze, protože kombinované programy jsou výhodnější.

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva