Sponzorováno

Chcete zakrýt bříško? Pár tipů, jak na to 4.55/5 (11)

Jak zakrýt bříškoNejste spokojeni s tím, že máte velké bříško? Pokud je tomu skutečně tak, je nezbytné se začít nejenom správně stravovat, ale je nezbytné začít také cvičit. V takovém případě se ale výsledek neobjeví okamžitě. Pokud chcete nějak překlenout dobu, než skutečně zhubnete, je dobré vaše nedokonalosti jednoduše zakrýt. Jak na to v případě vašeho bříška? Poradíme vám několik tipů, které vás zaručeně nezklamou. Tím si můžete být stoprocentně jisti.

Zeštíhlující vzor je základ

Vše je spojeno se správnou volbou oblečení. Jsou kousky, u kterých vám bude připadat, že vám několik kilogramů přidávají. Jsou ale i takové, u kterých budete mít pocity přesně opačné. A na ty se společně zaměříme. Pokud je něco, co u nich hraje skutečně velkou roli, potom se jedná nejenom o střih, ale i o schopnost stahovat určité partie, díky čemuž jsou opticky zmenšené. Daných možností najdete na pultech obchodů skutečně celou řadu.

Roli rozhodně hrají i vzory. Stačí jenom správný směr proužků a výsledek bude také dokonalý. Nejde ale o jedinou možnost. Pokud jde o outfit, který vám pomůže zakrýt vaše bříško, je nezbytností dívat se třeba po květinových vzorech. Ty jsou zaručeně správnou volbou, která vás rozhodně nezklame. Právě dané motivy zajistí to, že se tukové zásoby a faldíky v daných motivech jednoduše ztratí. Pokud nechcete šlápnout vedle, volte:

 • Výraznější květinové vzory
 • Potisk celého outfitu
 • Správnou sbíhavost daného modelu

Využijte i struktury oblečení

I ta bude vaším celkem velkým pomocníkem. O čem je řeč? Strukturou oblečení jednoduše rozumíme to, že má různé ozdobné prvky, které dokážou jakékoliv nedokonalosti v oblasti bříška také velmi dobře zakrýt. Jaký prvek je aktuálně nejenom rozšířen, ale je také módní? Skvělým tipem jsou volánky v pase, které dokážou velmi dobře zakrýt i větší bříško. Nejedná se ale o možnost jedinou. Stejně tak může přijít vhod také různé nařasení, které nejenom že skvěle vypadá, ale také má svůj praktický účel. Většina lidí na něho navíc pohlíží jako na designově shrnutou látku, nikoliv jako na něco, co by mělo určitou nedokonalost efektivně zakrýt.

Sponzorováno

Podobně dobrou volbou ale může být i oblečení, které má rozšířenou siluetu. Jak vypadá? V oblasti ramen má klasický střih, zatímco směrem dolů se postupně rozšiřuje. Nejenom, že tento střih vypadá velmi stylově, ale v oblasti svého břicha získáte mnohem více prostoru.

Zkuste i oblečení, která bude volnější

Čím více upnutý konkrétní outfit je, tím více budou vaše nedokonalosti vidět. Tohoto pravidla se držte a podle toho volte oblečení, které si obléknete. Pokud bude volnější a bude působit rozevlátým dojmem, mnohem lépe případné nedokonalosti zakryjete. Ideální volbou mohou být:

 • Šaty
 • Halenka
 • Tričko

Pozor však na to, aby daná rozevlátost nebyla až příliš přes čáru. Stále byste měli vypadat elegantně, nikoliv jako strašák do zelí. Navíc pamatujte, že když to s danou rozevlátostí přepísknete, můžete dosáhnout dokonce i opačného efektu. Bříško jako takové sice můžete schovat, ale celkově bude vaše postava vypadat opravdu mnohem větší.

Zkuste i skrývací vrstvu

I tato může být dobrým tipem, který zaujme. Na co rovnou zapomeňte, to je například mikina uvázaná v pase. S takovými tipy na zakrytí bříška nebo hýždí se sice setkáte, ale skutečnost je taková, že výsledek je nejenom módně odpudivý, ale stáhnete na sebe více pozornosti, než u klasickéh outfitu. Tuto cestu tedy ne!

Naopak se snažte být stále elegantní a tak přes svůj obvyklý outfit přehoďte třeba jenom volnější svetřík, stejně jako máte možnost vzít si i kardigan. Obojí jsou naše velmi dobré tipy, se kterými chybu neuděláte. Kombinovat jdou téměř se vším, a pokud je vám velmi často zima, nikdo si ani nevšimne toho, jaký je pravý účel. Jednoduše jste tuto vrstvu oblečení navlékli proto, aby vám bylo příjemné teplo.

Jak je to s barvami?

Také znáte tu velmi známou poučku, která říká, že černá zeštíhluje? Pokud ano, tak se jí držte, jelikož je pravdivá. Pokud chcete zakrýt větší bříško, nejenom, že byste se měli držet našich výše zmíněných rad. Nezapomeňte se držet také rady spojené se správnou barvou. Tou by neměla být žádná jiná, než černá, nebo jiný tmavší odstín. Ten dokáže celkově ubrat i několik kilogramů.

Sponzorováno

Co naopak nedoporučujeme, to je zcela pochopitelně odstín světlý. Sice je na období jara a léta dobrou módní volbou, ale pokud jde o vaši celkovou štíhlost, raději si ho na pár týdnů odpusťte – tedy do doby, než se vám povede skutečně shodit a budete si moci obléci, co budete chtít.

Co si dále o bříšku a problémech s ním přečíst?

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost
  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva