Tipy na trendy podzimní líčení 4.86/5 (14)

Sponzorováno

Tipy na trendy podzimní líčeníJe pro vás podzim spojený s nízkými teplotami, s výkyvy počasí, s deštěm a celkově zataženou oblohou? Nepodléhejte panice, jelikož z všudypřítomné šedi můžete snadno vystoupit. Jak? Stačí se správně nalíčit. Přinášíme vám několik tipů, se kterými budete dokonalá i vy. Podívejte se!

Buďte primárně decentní

Co bylo příznačné pro léto? Nepřehánět to a volit spíše decentní líčení. Podobný styl je dobré zachovat si i nyní, v době podzimu. Ten také není obdobím, kdy by bylo trendy nanést na obličej doslova neprostupnou vrstvu make-upu. Naopak svěží a jednoduchý vzhled je trendem, kterým nic nezkazíte. Tento směr má i svůj název, a je označován jako takzvané nahé líčení. K dokonalému vzhledu je možné použít rozjasňovač, který ocení hlavně mladší generace s dokonalou a pružnou pletí. U starších generací se hodí takzvaná tvářenka, která pomůže taktéž vytvořit styl, který bude zajímavý, nikoliv přeplácaný.

Vraťte se do minulosti

Různé produkty v oblasti ženské krásy se neustále vyvíjejí a směřují k tomu, že s nimi ženy mohou vypadat skutečně dokonale. I proto je doporučujeme i my. Zároveň ale radíme vrátit se do minulosti. A to v souvislosti s péčí o vaše řasy. Volbou letošního podzimu určitě bude takzvaný retro styl, který byl hitem v šedesátých a sedmdesátých letech. Prohlédněte si fotografie z té doby a i vám bude jasné, co máme na mysli. Především by mělo být vaším cílem udržet je v přirozené podobě, kdy nemusí být vždy dokonalé, s perfektním oddělením jednotlivých řas. Tento styl vám zaručeně bude slušet. Na zvýraznění ideálně černou řasenkou však nezapomínejte. Oči by měly být tím, čím zaujmete v první chvíli. To ostatně vyplývá z několika dalších našich následujících tipů.

Zkuste netradiční barvy

Neopomíjejte ani oční stíny. I zde, stejně jako u klasického make-upu doporučujeme být spíše decentní. To ale neplatí o barvách, které můžete zvolit skutečně odvážnější, které zaujmou. Co je trendem? My doporučujeme:

Sponzorováno

 • Cihlovou
 • Hnědo-červenou
 • Tmavě oranžovou

Styl očních stínů by měl směřovat spíše k tmavším barvám. A to v kombinaci s jejich pestrými protějšky. Taková kombinace náramně funguje, a to i proto, že ji najdeme všude kolem nás. Stačí se podívat do přírody, na spadané listí, které může být v oblasti očních stínů zajímavou inspirací.

Přirozená ústa podtrhnou krásu celého obličeje

Je patrné, že na podzim bude cílem zvýraznit především oblast očí, což dokazují naše výše zmíněné rady. Nyní se dostáváme k oblasti úst, kdy je dobré vynechat jakékoliv výrazné a silné rtěnky, typu červených nebo vínových odstínů. Ta žena, která si chce zachovat podzimní styl a eleganci, by měla používat spíše jenom jednoduché tělové odstíny. Ty sice mohou způsobit, že rty více splynou se samotnou pletí, ale zároveň jim dokážou dodat výrazné optické zvětšení, stejně jako je můžete mnohem lépe a jednodušeji vymodelovat. Tímto směrem se může vydat žena jakéhokoliv věku a rozhodně nebude mít důvod litovat.

Lákají vás barvy?

Dokonalé líčení do podzimních dnů jsme vám představili. Pokud přece jenom toužíte po barvách, může se hodit jejich použití třeba ve vnějším koutku vašeho oka. Problémem ale nemusejí být ani výraznější linky. Pokud jsme výše doporučovali spíše decentní vzhled, u použití barev naopak přicházíme s tipem na výraznost. Linky se nebojte až extrémně protáhnout, což dodá vašim očím neobyčejný look. I zde budou hitem barvy, které vycházejí z přírody. A to z především lesního ovoce (a nejenom jeho), kam patří odstíny, které dnes mají:

 • Borůvky
 • Ostružiny
 • Švestky

Zaujmout mohou i drobné odlesky stříbra, které vám dodají nádech určité jedinečnosti, nebo rebelství. Trochu stříbrné barvy se hodí nanést do oblasti vnitřního koutku vašeho oka. V kombinaci s lesklými náušnicemi bude volba této barvy rozhodně stylová a nezklame. Zvláště v ponurých dnech můžete naplno ukázat, že dokážete vyniknout.

Co si dále přečíst?

VIDEO: Podzimní líčení

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva