Sponzorováno

Soutěž o 3 makadamové oleje 4.67/5 (12)


Makadamové ořechy možná znáte – patří mezi velmi oblíbené druhy ořechů. Je to zejména díky jejich bohaté chuti a vysokému nutričnímu profilu. Nicméně, co je ještě cennější, je olej z makadamového ořechu, který lze z těchto ořechů extrahovat pro řadu dalších použití. Složení mastných kyselin makadamového oleje je extrémně cenné. A právě o kosmetický makadamový olej si dnes zahrajeme.

Při zevním použití působí antioxidačně a pokožku zjemní a zvláční. Je příjemně lehký a velmi dobře se absorbuje, tudíž nezanechává pokožku mastnou. V makadamovém oleji je i skvalen – přirozeně se vyskytující antioxidant v našem těle. Nanášením makadamového oleje na vaši pleť můžete pomoci snížit oxidační stres na pokožce, což pomáhá předcházet vráskám a dalším známkám stárnutí.

Odpovězte na jednoduchou otázku a pokud vás vylosujeme, pošleme vám makadamový olej. Poputuje rovnou k vám na adresu. A vyhrají 3 šťastlivci. Každý po jednom oleji.

Soutěžní otázka a formulář pro odpověď

Tato soutěž již skončila

Zde jsou 3 výherci:

 • Petr K., Bohosudov
 • Kristýna Ch., Klášterec nad Ohří
 • Alena J., Benešov

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž probíhá od 20.10.2017 do 27.10.2017.

Cena do soutěže

Makadamový olej Wolfberry.

Fotografie ceny

Podmínky soutěže

Přečtěte si prosím soutěžní podmínky.

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost
  Přečtěte si také naše další články

   

  2 Komentářů u článku “Soutěž o 3 makadamové oleje”

  1. Věra Špalková napsal:

   Děkuji za poučné čtení o makadamovém oleji. Dospěla jsem k názoru,že i moje pokožka seniorky by jej přivítala.Přeji vám hodně zdaru a zdraví:seniorka Věra

  2. Věra napsal:

   Zajímavé čtení vůbec jsem tento olej neznala na moji pokožku jak dělaný

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva