Sponzorováno

Jablečný ocet pro krásnou pokožku či vlasy 4.84/5 (19)

Jablečný ocet pro krásnou pokožku či vlasyCelou řadu drahých krémů, pleťových vod a šamponů někdy dokáže nahradit příroda. Jedním z takových zázračných prostředků je jablečný ocet, který má skutečně všestranné využití pro vaši krásu i zdraví.

Jablečný ocet a pleť

Několik kapek jablečného octa je odpovědí na suchou pokožku a také zabraňuje vyrážkám.

Jablečný ocet a ústa

Smíchejte jablečný ocet s vodou. Tato kombinace dezinfikuje vaše ústa, zničí zubní plak a bakterie, které zapříčiňují pach z úst.

Jablečný ocet a pokožka

Jedno či dva víčka jablečného oleje v lázni dostanou z těla toxiny a zanechají vaši pokožku pevnou a vyživenou. Mnohé ženy také tvrdí, že mladou pokožku si udržují tím, že tento ocet pijí. Když se jím budete natírat, eliminujete výskyt stařeckých skvrn i křečových žil.

Jablečný ocet a vlasy

Nečistoty z vlasů dokáže odstranit účinná kombinace jablečného octa a jedlé sody. Nejdříve v poměru 1:3 smíchejte jedlou sodu s vodou, množství závisí na délce vlasů. Nechte pár minut působit a smyjte vodou. Poté aplikujte „šampon“ z vody a jablečného octa v poměru 1:4. Vaše vlasy budou lesklejší a hladší a tato kúra pomůže i pokožce hlavy a růstu vlasů. Podívejte se také jaké bylinky jsou pro vlasy nejlepší.

Sponzorováno

Jablečný ocet a bradavice

Pokud se nechcete bradavic zbavovat chirurgicky, zkuste vatový tampon namočit do jablečného octa, ovázat a nechat působit přes noc. Po týdnu byste měli spatřit výsledky. Bradavici nechte odpadnout. A co víc, jablečný ocet umí pomoci i s akné.

Jablečný ocet a nohy

Především těhotné ženy, běžci, ženy nosící vysoké podpatky, či lidé libující flip-flopy ocení účinky jablečného octu, díky kterému se uleví oteklým nohám.

Sponzorováno

TIP: Spálená kůže – Jablečný ocet zmírní bolest a zabrání loupání kůže.
TIP: Deodorant: Pro ty ženy, které nedůvěřují deodorantem plným chemikálií, je zde jablečný ocet, háček je však v tom, že nevoní úplně příjemně.

Co číst dále?

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Bez komentáře u článku “Jablečný ocet pro krásnou pokožku či vlasy”

  1. […] nevoní příjemně, ale ten jablečný je skvělý pomocník. Prospívá zdraví i vaší pokožce. Jednoduše smíchejte jeden díl […]

  2. […] ten potlačí sennou rýmu. Doporučuje se každé ráno vypít 1 lžičku jablečného octa v polovině sklenice […]

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva