Sponzorováno

Léčivé účinky křišťálu – na co je dobrý? 4.83/5 (12)

Jaké zdravotní benefity má křišťál?

Jaké zdravotní benefity má křišťál?

Křišťál je nejdokonalejší kámen s léčivými účinky a dá se použít při řešení téměř jakéhokoliv problému. Využijte i vy čistící a harmonizující vlastnosti křišťálu. Máte doma něco z křišťálu? Nemáme teď namysli vázy, sklenice či honosné a drahé lustry, ale „obyčejný“ kámen. Přestože právě přívlastek „obyčejný“ ke křišťálu vůbec nesedí. Lidé využívali jeho čistící a harmonizující vlastnosti pro léčebné účely již odpradávna. Přišli na to, že křišťál může mírnit bolesti, odstraňovat svalové křeče, ale i čistit a uzdravovat jednotlivé orgány těla. Je expertem na popáleniny a kožní onemocnění. A co je asi nejdůležitější, křišťál tělo nabíjí pozitivní energií.

Křišťál vás ochrání před elektromagnetickým zářením

Podle znalců léčivých kamenů je křišťál nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Neustále nás posiluje a navíc dokáže výborně odstraňovat, rušit bloky v našem organismu. Umí nás dokonce docela dobře ochránit před elektromagnetickým zářením, jehož je v 21. století kolem nás až příliš mnoho. Ekologičtí technici prý zjistili, že vibrace křišťálových kamenů mohou výrazně snížit sílu elektromagnetického pole mobilních telefonů a televizních přijímačů. Takže pověsit si malý krystalek na mobil či řetízek na ruce, nebo položit ho k televizoru určitě nemusí být na škodu. Jeho očistná moc odstraňuje napětí.

Existuje mnoho druhů křišťálů – který si vyberete vy?

Křišťál se nachází na celém světě, existuje ho velké množství druhů a každý má své specifické účinky. Pokud nevíte pro jaký křišťál se rozhodnout, určitě vám v obchůdku, kde je prodávají, poradí. My se podíváme na některé z jeho druhů a jejich účinků.

Lithiový křišťál

Ten působí jako přírodní antidepresivum. Jeho léčivá energie jemně odhaluje okolnosti vyvolávající deprese. Dokáže také čistit vodu. Mimořádně účinný je pro léčitele rostlin a zvířat.

Tangerský křišťál

Tangerský křišťál je vynikající kámen na léčení následků šoku a traumat, zejména na duševní úrovni. Blahodárně působí v situacích, kdy duše cítí, že se dopustila chyby, za kterou musí nyní platit.

Sponzorováno

Horský křišťál

Horský křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a dá se použít při řešení jakéhokoliv problému. Podporuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin.

Harlekýnský křišťál

Pestrý (harlekýnský) křišťál posiluje cévy a paměť, pomáhá překonávat nedostatečnou činnost štítné žlázy. Aktivuje vůli uzdravit se a odstraňuje nerovnováhu.

Černý křišťál

Černý křišťál pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, blahodárně působí na orgány v horní polovině těla. Uvolňuje proudění krve a posiluje imunitní systém.

Zlatý křišťál

Zlatý křišťál umožňuje duchovní komunikaci mezi dvěma světy, a to i na velkou vzdálenost. Současně dodává větší sílu léčení na všech úrovních.

Křišťál a jeho duchovní síla

Tento kámen přináší zpět ztracené vzpomínky, řeší problémy, rozptyluje negativitu a znovu objevuje naše schopnosti, které byly považovány za ztracené. Zesiluje modlitby a pozitivní vizualizace. Křišťál nás drží v těsném kontaktu s duchovní stránku naší osobnosti a připomíná nám naši skutečnou povahu.

Křišťál je vynikající léčitel. Na úrovni fyzického uzdravení nám dává energii a snižuje horečku. Může být použit ke stimulaci imunitního systému a prevenci závažných onemocnění.

Jak křišťál prakticky využít

Sponzorováno

Jak křišťál použít v praktickém životě? Podívejte se na pár našich rad:

 • Položte ho k televizoru nebo k počítači. Křišťál zneškodňuje záporné zemské záření a chrání před radiací.
 • Pověste si ho na strop nebo k oknu. Křišťál výrazně harmonizuje prostor a „odstraňuje“ geopatogenní zóny.
 • Dejte si ho na noční stolek. Pomůže vám, pokud trpíte nespavostí. Pokud se v noci nachází ve vaší blízkosti, do snů vnese jasno a pozitivní energii.
 • Dejte si ho na psací stolek. Pokud potřebujete přemýšlet nebo meditovat, křišťál je schopen odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Pomáhá soustředit se a uvolňuje paměť.
 • Dejte si ho do auta. Horský křišťál je i vynikající spořič energie. Když ho připevníte k palivovému systému automobilu, dokáže snížit spotřebu pohonných látek.

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky: ,

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva