Sponzorováno

Co je to za haluz? Jaké to je vzít si halucinogení drogu? Vyzkoušejte to na tomto videu! 4.78/5 (9)

Halucinogenní drogy vyvolávají poruchy vnímání, emocí, myšlení i vědomí. Obzvláště pro citlivější jedince a lidí s epilepsií mohou být mimořádně nebezpečné. Jelikož po jejich požití člověk ztrácí kontakt s realitou a přestává se ovládat, může halucinacím uvěřit natolik, že se stane nebezpečným pro sebe nebo své okolí a bude potřebovat pomoc odborníka.

Toto krátké video vám navodí stav, velmi podobný halucinacím. Nebojte se, trvají pouze několik sekund a máte je pod kontrolou.

Sponzorováno

 

Návod: Zvětšete si video na celou obrazovku a dívejte se doprostřed obrazovky. Když se po necelých dvou minutách objeví červené slova „LOOK AWAY NOW“, podívejte se jinam. Haluz, že? Takto se cítí lidé po požití halucinogení drogy.

 

 

 

 

 

VIDEO: Halucinogení video

Sponzorováno

  Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autor článku

  Daniel Borník (více o nás)

   

  Dan miluje sport. Přispívá články zejména z oblasti regenerace, fyzio, cvičení a píše i o nemocech. Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

   

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva