Biorezonanční terapie – osvobození těla od cigaret a dalších rušivých patologických vlivů 4.86/5 (7)

Sponzorováno

Biorezonanční terapie - osvobození těla od cigaret a dalších rušivých patologických vlivůV alternativní medicíně se při diagnostice a léčbě v poslední době stále více používá biorezonanční (frekvenční) terapie. Tato terapie využívá počítačové přístroje, tzv. plazmové a frekvenční generátory, jejichž hlavním úkolem je diagnostikování a zničení choroboplodných mikroorganismů v lidském těle a stimulování samoléčivé schopností těla.

Vše poznáme díky vlnám

Podle poznatků kvantové fyziky mají všechny materiální částice nejen částicový, ale i vlnový charakter. To znamená, že hmota je vlastně energie a všechny substance, tedy i všechny buňky, viry, bakterie, toxiny atd. mají podle svých vlastností určité typické elektromagnetické vlnění, které se může měřit a také zpětně působením elektromagnetické energie ovlivňovat.

Toužíte se odnaučit kouřit? Vyzkoušejte biorezonanční terapii

Již delší dobu užíváte různé tabletky, sirupy, kapky, používáte mastičky a k tomu jste silný kuřák? Tak to zajisté příliv léku a cigaret se postará o průvan ve vaší peněžence. Léky a cigarety jsou ve velké míře velice nezdravé, ale vy si bez leků ani bez kouření svůj život neumíte představit. Řešením by mohla být biorezonanční terapie, která vám pomůže si odvyknout kouřit. Díky 80-procentní úspěšnosti antinikotinové léčby se těší zejména zájmu kuřáků – vše, co při odvykání cigaret potřebujete, je jen chtít přestat. Zbytek za vás udělá přístroj. Ten sice nedokáže odstranit pohnutku, zda si později cigaretu připálíte, ale dokáže odstranit chuť na cigaretu, čímž vám pomůže zbavit se závislosti na nikotinu. Po absolvování terapie se můžete nadále pohybovat ve společnosti kuřáků.

Jak probíhá terapie

Klient si zapálí poslední cigaretu značky, na jakou je naučen, neboť tu si mozek pamatuje a nedopalek uzavřou do skleněné nádobky spojené s přístrojem nazvaným BICO. Pak se kuřák usadí do křesla, na hlavu dostane elektromagnetickou čelenku a ruce si položí na kovové destičky. Přístroj působí na tělo na třech místech: přes ruce, záda a hlavu, člověk však přitom fyzicky nic necítí.

Sponzorováno

Prvním krokem je harmonizace organismu. Přístroj zachytí elektromagnetické pole člověka, zjistí, jaký problém je v organismu a dá mu pokyn na samouzdravení.
Pak nastupuje terapie odvykání – přístroj uspí mozkové receptory, které navádějí na drogu, takže už nedávají tělu signál o potřebě nikotinu. Je to alternativní medicína, podvědomí je spouštěčem všech onemocnění i všech závislostí, ale přístroj využívá fyzikální zákony.
Analyzuje biologickou informaci – sliny z cigaretového nedopalku, toxické látky z rukou. Podle toho se upraví signál, který vyšle do těla klienta, aby se zbavilo nežádoucích látek a návyku na ně. Tělo se očišťuje a zpětně dostává informaci: Tuto cigaretu už nepotřebuji.

Pro upevnění informace čip

Mozek obvykle vysílá hlad po cigaretě už do dvou hodin a je po hrdinství – většina lidí běží do prvního stánku, aby si koupili další krabičku. Po biorezonanci se hlad po nikotinu nedostaví, nebo alespoň není tak silný, a proto můžete přestat kouřit s úsměvem.

Pravdou je, že některým tužším kuřákům se nepodaří odvyknout si na poprvé, ale alespoň sníží dávky. Na opakovací terapii přichází asi jeden ze tří klientů. Alespoň šest hodin po terapii by člověk neměl pít kávu ani alkohol, aby se z podvědomí nevynořila spojitost s cigaretou. Naopak je třeba pít hodně vody, aby z těla odpluly toxické látky. Na upevnění informace v podvědomí se může na některý vhodný bod na těle aplikovat ještě malý čip, který klient nosí na sobě nepřetržitě tak dlouho, jak potřebuje. Čip se zpravidla lepí asi dva centimetry pod klíční kostí nebo nad pupík.

Biorezonanční terapie se používá při léčbě širokého spektra zdravotních problémů:

 • zmírnění bolestí (analgetický účinek)
 • rychlejší hojení ran
 • rozšíření cév a zlepšení prokrvení
 • protizánětlivé účinky
 • protiparazitární účinky
 • alergie a astma
 • odstranění zvýšeného svalového napětí (myorelaxační)
 • odstranění otoků (protiedémové působení)

V současnosti existuje obrovské množství biorezonančních (frekvenčních) přístrojů, které pracují na stejném principu, čili generují frekvence, které mají ničit příslušné patogenní mikroorganismy a tím odstraňovat příčiny nemocí. Tyto přístroje disponují celou škálou daných frekvenčních vzorků nejrůznějších intenzit, které jsou aplikovány využitím elektrického proudu, elektromagnetických polí, tepelných a světelných zářičů apod.

VIDEO: JAK TO JE S BIOREZONANCÍ? Vynálezci, historie a čínská medicína

Sponzorováno

  Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

  Autorem článku je naše redakce

  Tým rehabilitace.info (více o nás)

   

  Náš tým vám všem chce přinášet zajímavé informace ze světa zdraví, cvičení, výživy, rehabilitace a obecně zdravého životního stylu. Ve většině našich článků vycházíme z odborných studií a lékařských prací. Vždy se snažíme na studie odkazovat, ověříte si tak pravost. Více informací o nás najdete zde - mrkněte na náš tým.

  Líbil se vám náš článek? Sdílejte ho, uděláte nám radost


  Štítky:

  Přečtěte si také naše další články

  Zatím žádné komentáře

  Zanechat komentář ke článku

  Zpráva