Soutěžní podmínky

Všeobecné soutěžní podmínky serveru Rehabilitace.info obsahují základní informace o těchto stránkách a pravidla v nich uvedená jsou závazná jak pro soutěžící, tak pro provozovatele serveru.

Umístění soutěže

Soutěže probíhají na území České republiky a jsou inzerovány reklamou na internetu, občas i v letácích a v tištěných médiích. Organizátorem je Mgr. Pavel Horelica, IČ: 73318825.

Účastnit se této soutěže na území České republiky může každý občan České republiky starší 18 let, který zašle odpověď pomocí formuláře ve článku s informacemi o soutěži. Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k organizátorovi a společnostem podílejícím se na příprav a organizaci celé soutěže, jakož i jejich rodinní příslušníci.
Do soutěže se lze zapojit vyplněním formuláře na stránce soutěže, emailu a odesláním údajů. Pro zařazení do slosování je třeba odpovědět správně na všechny kladené otázky. Výherce není losován náhodně, ale před soutěží jsou vybrány výherní pozice a ty odpovědi, které jsou správné a které jsou na předem určených výherních pozicích, vyhrávají.

Výherci

Všichni výherci jsou kontaktování nejpozději 14 dní po skončení soutěže emailem, který zadali při odesílání soutěžních otázek. Výherce má 4 dny na reakci, kdy uvede dodací adresu pro doručení zásilky. V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí, po 4 dnech od pokusu o kontaktování nemá na výhru již nárok.

Sponzorováno

Výhry zasíláme smluveným dopravcem. Pokud zásilku nepřevezmete a vrátí se nám zpět, je možné poslat zásilku znovu, ale výherce je povinen uhradit náklady na dopravu.
Přihlášením se do soutěže vyjadřuje účastník svůj souhlas s těmito všeobecnými pravidly uvedených soutěží. Ceny není možné vymáhat právní cestou.

Účast v souteži

Účastí v soutěži souhlasí soutěžící s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o Ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem vyhodnocení soutěže a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. na jimi uvedený email od organizátora. E-mail nikdy nebude poskytnut třetí straně.

Z emailového účtu je později možné kdykoliv se odhlásit napsáním na adresu: info@rehabilitace.info.
Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

Sponzorováno

Organizátor má právo výhry kdykoliv během pořádání soutěže změnit. Soutěžící může hlasovat pouze jednou, smí použít jednu svojí emailovou adresu. Je zakázáno jakkoliv manipulovat s výsledky soutěže a nečestně podvádět.

Sponzorováno