Akné z drog?« Zpět na seznam otázek

Ahojte, před dvěma týdny měla kamaradka přes vikend volny byt, tak jsme samozrejme "pářili" ... vyzkoušela jsem i marihuanu. Užila jsem ji v pátek i v sobotu (cca půl gramu za vecer). Ucinky to mělo na mě obrovské, ale od té doby mam neskutečně rozbombardovanou tvář .. Alkohol jsem si nedávala. Kouřím, jím zdravě (az na sladkosti), sportuju, beru zinek, pravidelně a důkladně si tvar čistim. Moje otazka zní: muze byt moje problémy s tváří důsledkem tohoto prehnaneho vikendu? Pokud ano, co teď?Přece normalne vyrážky zmizí do 3-5dní, ja mam toto na tvari už přes 2 týdny a ty vyrážky nemizí pouze se přidávají dalsi! Chci podotknout, že ani před tím jsem neměla nejdokonalejší tvar. Měla jsem par vyrážek ale to tak 2-3-4, ale nyní hrozne, nechci to počítat, ale minimalne 30 bych napočítala ..
Odeslal Tým rehabilitace.info
Zeptal se na Březen 5, 2014 11:16
0

Akné z maruhuany jistě nevzniká .. může to být důsledek stresu z toho, že si vyzkoušela něco “zakázaného“, také sladkosti překyselují organismus – zkus aspon tři týdny nalačno pit 2 dcl citronové šťávy / vyždímat půlku citronu / …

Také to může být způsobeno rozkolísaná hormonů, nvm kolik mas přesně let, ale akne u mladych je způsobeno hlavně problémové sebepřijetí, neustálého porovnávání se s ostatními vrstevníky ci touha po dokonalosti i stresem. Je to hlavně o psychice.

Nejdulezitejsi je verit svému tělu a neztrácet přitom zdravy rozum. :)

Odeslal Guest
Odpověděl Březen 5, 2014 11:21
0

Měla by sis pročistit aspoň telo. Zkus aspoň 2 dny nic nejíst jen pij vodu, a ovocne štávy ne džusy (pomarancovy). No marihuana je i důsledkem akne, zkus se podívat na některých mladých kteri ji užívají a jakou maji tvar, ale su zase take typy, ktere akne z mariuhuany nemaji.

Odeslal Guest
Odpověděl Březen 5, 2014 11:20
0

tak podle mě odbourávání marihuany z těla fest zatěžuje játra, a říká se častokrát, že při léčbě akné třeba pročistit játra

podle mě ta marihuana dala zabrat tvým játrům a akné je důsledek

Odeslal Guest
Odpověděl Březen 5, 2014 11:17