Rakovina a alternativní léčba« Zpět na seznam otázek

Dobry den, chci se zeptat jestli mate osobní zkušenost s léčbou rakoviny alternativní medicínou to je změna životního stylu syrova strava bez masa a mléčných výrobků, Detoxikace posílení imunity, braní vit b17, horké meruňkové jádra, vit c, enzymu trypsin chymotrypsin, a jine výživové doplňky a vitaminy. Samozrejme bez ozařování, operace bez chemosky. Vyliecil se někdo takovýmto způsobem? Dekuji Vam za odpovědi.
Odeslal Tým rehabilitace.info
Zeptal se na Únor 27, 2014 10:01
0

Znala jsem lidi kteri se léčili konveční metodou vsichni zemřeli od 6 měsíců po 12, v tom lepším případě zili max. 5 let. Po ozařování a chemoterapii se přímo ztráceli před očima, prave proto zkoušíme alternativní léčby ze zabojuje vlastní tělo.
A i někteří známí herci se léčili prirodni lecbou např. herecka ktera hrála v seriálu krok za krokem porazila rakovinu. Není to pro mě lehké jelikož mi na rakovinu zemřeli v průběhu 9let 3 rodinny prislusnici. Asi i proto jsem pro konvenční metodu skeptická protože vím že to není řešení dokonce zhorší průběh onemocnění.

Odeslal Guest
Odpověděl Únor 27, 2014 10:07
0

pokud půjdeš alternativou tak pokud se nestane zazrak tak zemřeš… si uvědom že alternativa jsou hovadiny ktere se opírají o pripady ktere nejsou pořádně zdokumentovány a absolutně neodpovídají realitě … proc se celebrity z USA spoléhají na klasickou léčbu? Boze Přemýšlej trochu ..

Odeslal Guest
Odpověděl Únor 27, 2014 10:05
0

I Steve Jobs se léčil alternativně a nakonec prošel na klasickou léčbu a pak zemřel … paradox je ze ta jeho rakovina by měla klasickou léčbou, nasazenou okamzite, relativně male sance ho zabit …

Odeslal Guest
Odpověděl Únor 27, 2014 10:04