Problém s imunitou? Alergie?« Zpět na seznam otázek

Zdravim mam 20 let a až na par vážnějších onemocnění v útlém dětství jsem byl az dosud parkrat nemocný / nachlazení a trochu kašlání, za pár dní jako ryba / ale v poslední době se rano probouzím s dost podraznenymi ocima a plným nosem a někdy mi to ani po par hodinach neprojde, stravování jsem neměnil spanek stejně, chci se zeptat co by pomohlo, dufam ze to nebude nejaka alergie, k lékařce si to zjišťovat nepůjdu, bratr což byl zdravy stejně jako já tam jel jen na testy a zjistili mu nevím kolik druhůalergii..
Odeslal Tým rehabilitace.info
Zeptal se na Únor 24, 2014 08:51
1

Alergie je opačným pólem nedostatečné imunity, kdy je organismus náchylný na různá onemocnění. Alergie naopak je stav, kdy lidský organismus přehnaně reaguje na i na takové látky, na které by normálně fungující imunitní systém nereagoval. Takže pravděpodobně i u Tebe půjde o alergii.

V každém případě je imunitu třeba dát do rovnováhy.Velmi účinným se ukázalo pití aloe a užívání kvalitních probiotik spolu s vlákninou. Aloe detoxikuje organismus od volných radikálů, zbavuje tlusté střevo nahromaděných nánosů a zároveň zlepšuje absorbce minerálů a vitamínů z přijaté potravy. Probiotické bakterie zajišťují zdravou mikroflóru v trávicím traktu.

Odeslal Guest
Odpověděl Únor 24, 2014 08:52